ova drzava ne valja ni cemu

ova drzava ne valja ni cemu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Stvarno toga nema kod nas ovako barem se nisam susretao sa tim niti sam cuo od nekoga.
Mozda si mu trebao cusnuti 20 km :D
 
Član
kad je u Sarajevu bio adrenalinski vikend mene zaustavi murija u lukavici i tu pocinje pretres vozila. sve zivo su povadili iz auta: kutiju, alat, rezervni tocak, ma sve zivo ali za svaku pohvalu sve su vratili onako kako je bilo prije pretresa. zahvalili se na saradnji i otisli. nije svaka policija ista i sve to varira od opstine do opstine i od grada do grada. samo dok postupaju po propisu ja im skidam kapu, a kad se bahato ponasaju....
 
Član
Sina je napisao(la):
Kod vas to bas zeznuto, kao da zivite u americi, pa vam policija uperi cijev u usta cim sklonite ruke sa volana... Kod nas u RS nema nista... Meni nikad nisu pretresali auto, par puta sam otvarao gepek radi opreme, ali mi je smjesno kad neko kaze pretresali me, za to moras napraviti bas veliku glupost, da bi oni trazili razlog da ti nesto nataknu na ledja... Kod nas je sve puno bolje, kad je minus policije nema na cesti, kad ih ima, sa 20KM sve se sredi.... Zivjela korupcija....:cool::cool::cool:
Potpis!

.nOKe je napisao(la):
Reša je napisao(la):
Ma nije ba lil' IGY to bilo, nego usrali se kad su vidili da toliki cojk izade iz tako malog auta.......salim se:D:D

ma brate vjeruj mi ne boje se oni bas tako :D
ja sam 187, mene je izvukao kroz prozor ko da uzima jaknu :icon_eek::D
:smajli16::smajli16::smajli16:
 
Član
sve to fino , al mi nije jaso ... ovaj sto se rego ''policija'' sta on radi neka odgovara na neke postovo ovo je sve oko njih nije im fazon barem nek nesto obrazloze sta kako sta se moze a sta nemoze i to a ne rego se i nista ....... eto koliko njih boli ku**c za bilo sta!!!!! :icon_mad:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
jednom me pretresli i mene i auto...sreca auto nije bilo sredjivano, sad da kazu pretres, udri po gasu pa ti mene fataj qrcu...

ma jaro,da vidis kako idu oni njihovi patroli,ko da su na kerozin,u zenici imaju dva,jedan mete cestu,lik ga cepi nehumano,drugi kultura...nisam siguran da bi s gsi-jem il gti-jem utek'o:D
strahota stvarno,njih 6-7 u njemu,u autu 2,5-3 tone,a odnese...zato,dok ih vidis,bolje je stani...btw,u zenici marice,tdi (bulex,nemoj cvjetat:D ),policajac kaze da na 250 ima blokadu jedna,on je vozio toliko,kaze ko njoj pobjegne taj nije u nadleznosti ove drzave:lol:
a one cetvorke sdi,50kW,mrtvo auto:lol: njoj mozes pobjec kad hoces:lol:
ma uglavnom,taktika mene i jaran je da uvijek drzimo cenera u novcaniku...ostale pare u dzep il negdje drugo...kad krenemo divljat...kad zaustavi,evo cener,nemam vise...ako bas nece,onda kao mi saberemo jos 10:lol:
al obicno cener upali:cool:
 

JD.

Član
nenad je napisao(la):
Ljudi rade svoj posao, i to sto vam rove auta imaju PRAVO. Noke to sto ti je taj amerikanac prico, nije uopste istina

istina je raspitaj se malo

mene kad god su zaustavljali, recimo kazu otvori onaj pretinac ispred suvozaca ja njemu kazem otvori pogledaj kaze nesmijem ja nista dirati moras mi ti otvoriti, dobro nije problem... isto tako i gepek

ako neces nesto da otvoris onda mogu traziti nalog za daljnje pretresanje, ali te obicne kontrole oni mogu samo pogledati sta imas u autu a nista dirati

ako mi na granici ne vade stvari iz auta nece vala ni svaku noc po gradu ;)
 
Član
edoze je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
jednom me pretresli i mene i auto...sreca auto nije bilo sredjivano, sad da kazu pretres, udri po gasu pa ti mene fataj qrcu...

ma jaro,da vidis kako idu oni njihovi patroli,ko da su na kerozin,u zenici imaju dva,jedan mete cestu,lik ga cepi nehumano,drugi kultura...nisam siguran da bi s gsi-jem il gti-jem utek'o:D
strahota stvarno,njih 6-7 u njemu,u autu 2,5-3 tone,a odnese...zato,dok ih vidis,bolje je stani...btw,u zenici marice,tdi (bulex,nemoj cvjetat:D ),policajac kaze da na 250 ima blokadu jedna,on je vozio toliko,kaze ko njoj pobjegne taj nije u nadleznosti ove drzave:lol:
a one cetvorke sdi,50kW,mrtvo auto:lol: njoj mozes pobjec kad hoces:lol:
ma uglavnom,taktika mene i jaran je da uvijek drzimo cenera u novcaniku...ostale pare u dzep il negdje drugo...kad krenemo divljat...kad zaustavi,evo cener,nemam vise...ako bas nece,onda kao mi saberemo jos 10:lol:
al obicno cener upali:cool:

U Mostaru su cetvorke SDI-evi i Opel Astre 1.6 benzinjare karavanke... dosta mi 68 konja, a ulicice i avlijanere poznajem bolje od svoga djepa, dje moze proci auto, prolazio sam :lol:
 
Član
ma vi ste bolji,(gori al bolji,zavisi kako gledas :D )
al stvarno,ja se ne bi usudio pocet bjezat t5-icama il specijalcima sa nissan patrolima...
need I say more:D
DSCF4982.jpg
 
Od kako sam polozio na srecu jos uvijek me nisu zaustavljali, a vala imam brigu, prvo sta ce biti je ne vezanje pojasa i nemam slovo P, a onda ostalo ako sam se pravio mangup il' sta (mada se to ne desava, da ugrozavam saobracaj)...

Al' su me zato sa motorom ljetos redovno zaustavljali (nisam imao polozeno) ono kad si kulturan moze se izvuci stvarno, al' ima djubradi sjecam se prvi put na motoru kad me je jedan zaustavio, ja sa njim kulturno lijepo da se napravimo, on meni nabraja podje se derat, on ce mene na sud, ja i stari cemo placat kazne, on ce ovo-ono, jos samo sto me nije poceo udarat, jbg-a ja samo sutim, ono kontam sta cu mu, ne mozes mu nista, plus prvi put u zivotu me zaustavila policija, i jos se vozam na crno, al' da se sve srediti na srecu!!!!

Nije ono da kazem da mi je zao dat 20 km ili sta, da ganjam da se izvlacim, al' ono ftk. dodje u dobrim situacijama, ono nisam napravio neki preksraj da ugrozavam saobracaj ili sta, pr. nisam svezao pojas, vozio poslije 23 sata, nemam P, i zaustavi me, pokusas se kulturno dogovoriti da uz 10-20 marki prodjes normalno, neg' da placam 150 maraka za te tri kazne, k'o da sam udes napravio jbg-a... Al' ima stvari kad i ne treba oprostiti, najgore mi je divljanje po cestama i ogrozavajuci ostale ucesnike u saobracaju, to ne treba tolerisati, plus vozanje u pijanom stanju....
 
Član
Astra je napisao(la):
upravo tako,za sve moraju imat nalog,ne smije ti iz cista mira rovit cijelo auto...

Da je normalna drzava mozda i nebi smjeli,al ovako ko nas pita suti i pazi sta pricas..........:icon_smile:
 
Član
e vako zaustave nas kompletnu ekipu davno izvedu napolje rasiri noge itd a mi svi u maskirnim uniformama oni zapeti ko pracka kontaju evoga otvori gepek dere se ja otvorim kaze inspektor smijuci se ma pusti ove ljudi bili u ribi:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top