ova drzava ne valja ni cemu

ova drzava ne valja ni cemu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
.nOKe je napisao(la):
ovako..
ocete da vam ja kazem , sta ja uradim kad me zaustave, a to me je posavjetovao covjek, amerikanac koji je zivio u americi, bio us marine (ratovao u vijetnamu) sad zivi u sarajevu, profesor je na IUS u i moj prvi komsija.. dakle nije klosar, vec gospodin covjek.. doktor nauka..

pricao mu ja bas kad su mene tako izvukli kroz prozor, jer sam satro glumio klosara, sto sam pitao razlog zaustavljanja a nisam odmah istrcao iz auta kao zec i stao mirno k'o da su oni neki *****..

kao prvo, niti jednom policajcu, ne moras izlaziti iz auta, osim ako nema DOKAZE (da mu moras nesto obrazlozit pa da moras izaci) ILI VALJAN RAZLOG da te "istjera napolje"

kao drugo, niti jedan policajac ne smije uci u auto, osim ako nema nalog, posebno za tvoj auto, niti smije bilo sta rovit, moze eventualno tebe ZAMOLIT da mu nesto pokazes, izvadis i das na uvid..sve dok se budete plasili iskompleksiranih debila. koji misle da su oni neki faktor u ovoj drzavi, radit ce vam i mnogo gore stvari nego razvaljivati tapacirunge, cupati kablove od muzike i slicno

pozz

brabo za komentar...
za mene su specijalci gospoda samo s njima ozbiljno i po pravilima al ja mrzim lesinare u peticama e taj ti mora kaznu napisat pa makar. ja ne znam jesu li me ikad lesinari zaustavili a da me nisu psali, a specijalici samo pregleda kad vidi da si rega, hvala dovidjena i gas
 
Član
jednom me pretresli i mene i auto...sreca auto nije bilo sredjivano, sad da kazu pretres, udri po gasu pa ti mene fataj qrcu...radije u zatvor nego da mi slome nesto u autu ili na autu...a inace kad je kontrola ono petkom, puhanje i to, vrlo sam ljubazan i kulturan, kad pita jesi pio, ili treba puhat, uvijek reknem istinu popio 15 piva, popio 15 piva, idem kuci sada samo da odbacim ekipu...odem, napusem kako treba, i dosad me uvijek pustili samo kazu nemoj brzo i nemoj se zajebavat...

Ako su neki supci doma po gasu i pobjegnem izmedju nekih ulicica i avlija z akoje ni obliznje komsije ne znaju :icon_biggrin:
 
Član
I ja sam prije imao slučajeva kad zaustavi jedinica za podršku i uvijek znam šta ja mogu a šta oni,i uvijek do sad sam ja rovio po svom autu a oni gledali...Kažu ne treba se bost sa rogatim,ali nikad se ne zna ko je tu rogat ;)
 
Legend
pa ako im pustis, naravno da ce rovit, i to ruzno, zato im ne das nista da diraju, sve sto treba ti odradis, bezbolije je ako vec moras..
 
N

nenad

Ljudi rade svoj posao, i to sto vam rove auta imaju PRAVO. Noke to sto ti je taj amerikanac prico, nije uopste istina, jeste ali u Americi gdje NESMIJES izaci iz auta ako ti policajac ne kaze i moras drzati ruke na volanu kad ti prilazi, u Americi se mozes izvuci na sudu i ako si u autu uhvacen sa tonom oruzja, droge ako ti prerove auto bez naloga i to nadju.
Kod nas ti imaju pravo roviti auto bez naloga kada rade akcije poboljsanja sigurnosne situacije i obicna i specijalna policija (stalno je neka takva u toku) ili ti jednostavno mogu reci da su imali dojavu... tako da nemate nikakve argumente da se svadjate sa njima. A ja jos nisam cuo da su toliki debili ili supci da nekom nesto odvale sa auta!
 
Početnik
jest, al MATO rece "specijalna policija ze-do kantona"..i kod nas su cesto u gradu u zadnje vrijeme...izvuku te iz auta, rasire noge i "fataju" te ... nista ne pitaju.. a u Kaknju imaju dva policajca, Techo i Music, oni su zahebani..uvijek moras pratit koja su smjena..
 
Član
Kod vas to bas zeznuto, kao da zivite u americi, pa vam policija uperi cijev u usta cim sklonite ruke sa volana... Kod nas u RS nema nista... Meni nikad nisu pretresali auto, par puta sam otvarao gepek radi opreme, ali mi je smjesno kad neko kaze pretresali me, za to moras napraviti bas veliku glupost, da bi oni trazili razlog da ti nesto nataknu na ledja... Kod nas je sve puno bolje, kad je minus policije nema na cesti, kad ih ima, sa 20KM sve se sredi.... Zivjela korupcija....:cool::cool::cool:
 

IGY

Član
mene su isto par puta rovili,
zadnji put, zavukao se drot i rovi iza zadnjih sjedista, digne sjedista kad meni kablovi dole, tacnije 7 njih
kaze zasta su ti ova crijeva, reko kablovi od muzike, kaze on ja meni pricas price, otvori gepek, i ja mu otvorim gepek, kad on pa kod tebe nije muzike nego elektrana nazad, sto ce ti to, reko za moj cejf, kad on, eh sad ti za moj cejf meni izvadi sve iz gepeke da pregledamo, i ja njemu a ti meni za moj cejf daj nalog za kompletan pretres auta, reko malo vam je sto sam te fino pustio da pregledas, sad jos i da auto rastavljam zbog tebe, reko eto ti vadi sve, ali i sve da vratis i pokopcas kako je bilo
i naravno da se nije usudio ni pomaci nista a neda da vadi kreten jedan

ovo je primjer noketove teorije koja fakat pali
 
Sina je napisao(la):
Kod vas to bas zeznuto, kao da zivite u americi, pa vam policija uperi cijev u usta cim sklonite ruke sa volana... Kod nas u RS nema nista... Meni nikad nisu pretresali auto, par puta sam otvarao gepek radi opreme, ali mi je smjesno kad neko kaze pretresali me, za to moras napraviti bas veliku glupost, da bi oni trazili razlog da ti nesto nataknu na ledja... Kod nas je sve puno bolje, kad je minus policije nema na cesti, kad ih ima, sa 20KM sve se sredi.... Zivjela korupcija....:cool::cool::cool:

ma moze se to i kod nas sa obicnom policijom..ali kad specijalci dodji, tu je druga prica :icon_smile: imaju dosta vise ovlastenja u odnosu na obicne drotove, pa se tako i ponasaju
jedno sam naucio, radi kako ti specijalci kazu :) budi kulturan i fin i biti ce sve ok...ako si takav, onda i oni stvarno budu dobri i regularni su bas svi..
samo sto ljudi ne trpe mangupe..
 
Član
Ma nije ba lil' IGY to bilo, nego usrali se kad su vidili da toliki cojk izade iz tako malog auta.......salim se:D:D
 
Legend
Reša je napisao(la):
Ma nije ba lil' IGY to bilo, nego usrali se kad su vidili da toliki cojk izade iz tako malog auta.......salim se:D:D

ma brate vjeruj mi ne boje se oni bas tako :D
ja sam 187, mene je izvukao kroz prozor ko da uzima jaknu :icon_eek::D
 
Legend
black_devil je napisao(la):
kod mene toga nema..nikad mi se to nije dogodilo..:icon_smile:

bice polako hahaha :D
doci ces ti nama ovamo :lol:
spusten passat, zamracen sa felama, jos ako im zena tu noc nije pi**e dala, uuuu brate jos ce te PREBIT gratis :lol::lol::123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top