Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
odakle je taj drugi porshe? Jos samo treba da nam neki stranac mazne nagradu za najbrze auto :icon_sad:
 
Član
Iz Novog Pazara su oba :D Tako mi je javio lik, kaze da ce doci sa ta 2 Porschea, trebali su sa tri auta, al jedan se pokvario.

A nek najbrzi pobjedi, sto vise brzih auta, to ce biti zanimljivije, dobra konkurencija nijednom pravom takmicaru nebi trebala smetati :cool:

Ovo ce biti prava balkanska trka, dolazi BiH, HR, Crna Gora, Srbija, jos koji slovenac da upadne i eto ga :lol:
 
Član
Danas peh za pehom, prvo pokvari se auto za takmicenja(diff kako nam rekose)!!!!!!!!!!!
Odlucimo da idemo a j*es rezultat pa sklopimo u 2 auto i crkne HU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zamjenimo hu i sada cekamo ko zapeti (umotali se u deku da opet neki maler ne strefi
u glavnom idemoooooooooooooooo
 
BHT Ovisnik
evo da se ponudim ako treba nekome nocenje da ne placa moze u mene,blizu sam piste pa ako netko ne zeli se gurati po pisti ili placati smjestaj ja nudim,ako kome treba nek se javi:icon_smile:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
evo da se ponudim ako treba nekome nocenje da ne placa moze u mene,blizu sam piste pa ako netko ne zeli se gurati po pisti ili placati smjestaj ja nudim,ako kome treba nek se javi:icon_smile:

Jebi se što nisi prije javio :) Imam ispit ujutru pa nisam htio ići i na pisti noćit :p

Evo upravo ekipa SRCS proputovala kroz Jablanicu, odveo sam ih zaobilaznicom... Sejo vozi Rondalfa... vidim poznat mi lik, jedva skonta ko je :D

Vidimo se sutra ako Bog da ;)
 
BHT Ovisnik
e jbg,ja stojim na usluzi ako kome treba nocenje:cool:

sta bi sa felgama,ocel moc doci da refresujem temu:D
 
Član
ja spremio autic ima da se usrete kad ga vidite :) garant da niko nece takav da bude tamo :)
nadam se dobrom druzenju i svemu najboljem i dosta kenjanja vidimo se na crti i na pivi hahaha
 
Početnik
sretno svima sutra i prekosutra... i zelim da neko od ovih brzih iz BIH obori rekord ,) da nam ga neobori kakav stejndzer pu pu pu...
 
Član
Evo da i ja objavim da je doslo do promjene plana ...

Zena me je natjerala da idem na race, pa ce i Asteroid doci sa SM ekipom ... :123::123::123:

Veli ona : "Nismo valjda tolike pare satrali u taj motor, s ti sad da sjedis kod kuce!":icon_eek:
 
Član
mtopic je napisao(la):
Evo da i ja objavim da je doslo do promjene plana ...

Zena me je natjerala da idem na race, pa ce i Asteroid doci sa SM ekipom ... :123::123::123:

Veli ona : "Nismo valjda tolike pare satrali u taj motor, s ti sad da sjedis kod kuce!":icon_eek:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
kako si jak... i njoj puno srece a tebe ko sisa :smajli16:

sala, puno srece :D
 
ljudi koji ce dan biti bolji za posjetu....kako se prica u nedelju ce biti i boljih i divljih auta uz ona koja ce tu biti vec od subote.....jeli to istina
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top