Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Oooo oko čega se vi brinete, ne znate moje muke . . .
kakve su prilazne ceste hoću li ja moć nekako doć tamo :icon_smile::icon_smile:
4272_1179610287445_1143803171_527211_223629_n.jpg
 
Član
al cu da vas oderem u 17sec :lol::lol::lol: a ako izgubim onaj ko me uzme dodje mi 2 pive i porciju cevapa minimalno :D valja kasnije pratit ostala desavanja :lol::lol: :cool::cool::cool::cool:
 
BHT Ovisnik
znaci nemogu veceras s curom na pistu:D
repo potvrđeno je otisao praviti golfa odmah par minuta nakon pisanja posta je viđen:cool:
petre mislim da ces moci,nije toliko los put,sal ces morati nice & slow,ima pokoja rupa:icon_smile:
 
Član
Evo sam se maksuzije registrovao na ovu stranicu da vidim oko cega je sva ova frka sto je spominju po Sarajevu :D i raznim internet stranicama.
Dobro sam se nacitao ovih sranj* na ovoj temi, prepucavanja itd.....

Za: kkkiiinnnggg

"Obaranje" vidjet cemo, nemozes pricati tako a ne znas ni kako auto ide

Za: GocaS6

1000KS s nitrom opel:icon_rolleyes: pa ljudi u supru jedva nagauraju hiljadu konja, vjerujem samo kada vidim video s tim opelom na dyno testu

Za: HFintegrale

Pognute glave sigurno nece otici, izgubio ili ne

Za: Tibor987

Tvoje skromno saznanje i ta "izjava hote" je suplja prica, to da kaze covjek koji zivi prekoputa mog stana, covjek kojeg znam od kraja rata i prije, covjek koji citav zivot pravi auta, covjek koji se citav zivot trka, sto autima, sto motorima nekada davno. Ti stvarno mora da si pukao kada mozes tako nesto napisati. Hota ti se trka na streetrace cisto onako iza zabave, malo promjene i neke nagrade ako ima, a ne da bi neka djeca, maloumnici i ostali "veliki" poznavaoci auta, "strasni" trkaci i ostali pricali suplje price, bili zavidni i ostalo.
Još nesto znas koliko covjek misli na ovaj streetrace za vikend, toliko da me juce pitao "kada je ono streetrace".

Za ove sarajlije prvo ne znam jeste li suada ikada vidjeli a kamoli sta drugo, stoga manje price.....

Za: Honey

Naravno da ce se za svoje auto uvijek reci najbolje i ostalo, ali zasto se palis covjece, dodzi odvezi trku, pobjedi, uzmi pare i otidzi a ostali nek kake, ha ja..
Jedino sto mi se svidza kod tvog golfa je ono najvaznije, motor, a ostalo je po mom ukusu fuj
Trka izmedzu tebe i Hote ce biti najzanimljivija garant, naravno ja cu navijati za hotu, iskreno mislim da nemas sanse, opet to je GOLF a ono lancia, mada uvijek ima brzi.
Ova kladionica je cisto tu da bi bilo zanimljivije i da covjek koju kintu moze zaraditi a ne da se kurci parama, pa ako si rapolozen kladi se, ne mora biti hiljada.

Sretno tebi za vikend i ostalim ucesnicima.

ps. Za ono glavonja, iz prilozenih slika mislim da imas najvecu glavu medzu rajom:cool:
 
Za sve ljude koje tolaze a Posebno momke koji će se takmičit na style UPOZORENJE!!!!!!BLUZI SKRETANJA PREMA PISTI SU KAKO ZNATE DVA LEŽEĆA POLICAJCA PRIJE aUTO CAMPA MALI VIMBLDON TAKO DA TU OBRATITE PAŽNJU I NAJLAKSE VAM JE DA PREĐETE U TRAKU IZ DRUGOG SMJERA JER JE TAKO NAJLAKSE (KAD BUDETE PRILAZILI OVO VAM GOVORIM JER VAM JE TAKO MANJA VISINA)
pripazite na S krivi prema pisti od skretanja prema pisti prava S krivina dobro se čuvajte i svojom stranom jer na suprotnoj ima mnogo šljunka (jutros bilo kad sam bio na tom mjestu)
i još su ostale rupe na ulatu na Pistu nekolike ali su uočljive tako da samo lagano
i ZA SVE
nemojte brzo od OBI-a do Blagaja jer radi vaše sigurnosti a i sigurnosti drugih u prometu
Svima želim svu sreću sutra nek pobjedi najbolji a ja vas sve pozdravljam i kroz objektiv svog aparata.Bez ljutnje na slikanje

Pozdrav Ado
 
Prvo napises ovo , kao eto ovo ne zvuci kao pretnja :

"nekima koji su me uzimali u usta zadnjih dana i zadnje vrijeme u negativnom smislu, imaju moj savjet da se ni meni niti nekome od mojih ni pod razno ne pojavljuju pred ocima ili obracaju, kad budemo u nedelju dole."

I onda ti momak napise da ce bas hodat ispred tebe da vidi sta ces to ti uraditi silo nebeska , nismo ni stigli zivi i zdravi na pistu ti vec prijetis i kad ti neko tako nesto napise tvoj odgovor je na to :

"ja kad kazem da cu naprati nekoga, meni imaju pravo da prijete i vrse pritisak? ko onaj sto pise da ce hodati oko mene citav dan i ispred mene, sta je to nego prijetnja i provokacija."

Ja iz ovog samo mogu zakljuciti da ovde sa tvog profila odgovaraju 2 razlicite osobe jer pises nepovezano , ili da ti je reakcija u glavi kao i na semaforu pa ne mozes skontati sta si prije napisao , toliko i od mene vidimo se na pisti !
 
Član
Mala ispravka stranice na kojoj ćete moći gledati live streaming utrke: http://402.mreza-wisp.ba/
Ako momci iz mreže sve uspiju odraditi kako su zamislili već u jutarnjim satima će biti pušteno u rad.
 
Član
http://402.mreza-wisp.ba/ ovo vec radi ima neka treba seta po nekom lokalu
:lol:
steta sto necu moci ovo gledati sutra jer idem na race u mostar
 
Početnik
e moji sinovi, proveo sam nekoliko sati da procitam sve postove iz ove teme...
mogu reci da ima 3-4 dobra posta (to su oni koji daju korisne informacije o samoj trci), a ovo ostalo, prepirke i slicno vam stvarno ne trebaju...
dodjes fino na trku, sa svima fino, pogledas sadrzaj, pogledas auta, popijes koju pivu, odvozis ako vozis, ako dobro odvozis ljudi ti cestitaju, ako lose odvozis ljudi ti opet cestitaju, po mogucnosti dobro se izdivljas, sklopis kakav posao i nema dalje...
a vi sinovi dragi ufatili se prepirke ko je brzi, ama brzi je onaj cije vrijeme na semaforu bude manje, a ne onaj ko ima najvise postova...
svasta...
uglavnom vidimo se dole (ja sam onaj s pivama), svim ucesnicima zelim puno srece, niska vremena, a ostalima dobru zabavu...
pozz
 
Član
Vecinom suncano ce biti u nedjelju, temperature do 31 u plusu :lol:

I evo jedna novost, u Mostaru ce nastupiti dva Porschea 911, onaj prijavljeni Turbo, a sa njim bi trebala doci jos i jedna Gemballa sa oko 600 KS :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top