Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

2guru...

Do tehničke komisije, ona vaša rampa gdje se puštaju takmičari... u aprilu smo tu kadetta šarafali dok nije bilo sve ok... ako može odmah ondje prostor za Opel Tim BiH... zamolio bih lijepo? nama treba na asfaltu 3-4 parkinga i ništa više, ostala auta će na livadu pored, ima dovoljno prostora... to je nekih 15 metara piste ako je moguće... dolazimo u subotu ranije skoro svi... hvala unaprijed.

Za plakatiranje slobodno me kontaktirajte kao što sam obećao, uzet ću obavezu Jablanica i Konjic...

pozdrav.
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Evo ja dolazim u pone ili utorak u mostar pa mogu preuzeti plakate da se polijepe po Sarajevu i ako bude zainteresovanih na auta da se stavi.
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

... ali sad me nista necudi jer od ekipe iz Laktasa svasta se moze ocekivati...

I te kako ocekivati :icon_question:
Iz Laktasa ce doci najmanje pet auta!!!
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

deder saljite to za tz, sto kaze alden dobra ideja, i kakvih reklama za na auto?
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

vidi cemo 27 u mostaru kako idu zvjeri....bice ludilo ......dolazimo i ja i sajid...... a ne ko trkaci hehehehe
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Evo malo reklame i na facebook... najbrže se tamo širi info... već je uveliko raja obaviještena.

http://www.facebook.com/event.php?eid=123771534926&ref=mf

pozdrav.
 
Početnik
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

coyotus bastus je napisao(la):
:123::123::123::icon_eek:

to znaci da se vozi? :) da se maksuz uputim u mostar to cudoviste da vidim iako nisam neki ljubitelj ovog sporta...
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Alden_SA je napisao(la):
Evo ja dolazim u pone ili utorak u mostar pa mogu preuzeti plakate da se polijepe po Sarajevu i ako bude zainteresovanih na auta da se stavi.

Ako bude trebalo pomoci zovi :)
 
Početnik
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

retro je napisao(la):
I te kako ocekivati :icon_question:
Iz Laktasa ce doci najmanje pet auta!!!



samo dodji, nesto si spominjo u mojoj temi da ces me pobjediti, pa cekam da okusim taj gorki poraz :D

2 GURU - servisno auto se znaci moze uvesti? to auto bi bilo tokom citavog dana na jednom mjestu, iza auta sa kojim bi vozio, cisto da mogu stvari drzati pod kljucem i na okupu
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

HONEY je napisao(la):
retro je napisao(la):
I te kako ocekivati :icon_question:
Iz Laktasa ce doci najmanje pet auta!!!



samo dodji, nesto si spominjo u mojoj temi da ces me pobjediti, pa cekam da okusim taj gorki poraz :D

2 GURU - servisno auto se znaci moze uvesti? to auto bi bilo tokom citavog dana na jednom mjestu, iza auta sa kojim bi vozio, cisto da mogu stvari drzati pod kljucem i na okupu



MOze uci servisno auto...
 
Početnik
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Daj posalji i meni plakat na mail pa cu ja to ovamo isprintat o svom trošku i izlijepit po Kaknju i okolici, i po autima, nije frka, ako je ok posalji na alen_oggy@hotmail.com ;)
 

IGY

Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

ma nemoj da ibiza moja naporavi vrijeme dana





























najlosije :lol:
 
Početnik
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

ok hvala. jos jedno pitanje, gume pretpostavljam moraju imati ono cestovne oznake (dot), puni slick bez toga nije dozvoljen?
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

kazete da auto ima 1000 ps . Mozda i ima ali evo vam video da videte kako ide 1000ps pa usporedite
sa tim vasim konjima . Auto ide 8.99

http://www.youtube.com/watch?v=4M0dhmVADg0
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top