Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

mozda i zaradis sta:d hehe
mah vozi oba:d sta ima veze:) nije street race svaki dan:D
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

guster je napisao(la):
jbg jedan styler na race-u sta fali :cool:

ja sam dole i sub. i ned. pa ako bude kakvog kesha viska vozim oba dana :cool:

Koji je kod tebe motor...
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

CoL3-99 je napisao(la):

al 8v :icon_mad:
eh, da je motor u ove Ibize vratiti samo u fabricko stanje, sa onim katalizatorom sto je imala... malo bi joj koja 16v po gradu ista mogla ;)
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Gledam ove razgovore odavno, i mislim dal da napišem il ne,al danas kad sam vidio svojim očima,moram...
Bio sam danas u Gradiškoj i gledao pripreme Bimota za predstojeći race.Znao sam da auta mogu ici,al ono....ne znam.Kadet ide kao sumanut,ko fudbalska lopta kad je ispucaš.Ne znam dal otkrivam nečije tajne ili ne,ali ono što sam ja vidio je prosto nevjerovatno_OBA motora su potpuno nova,kadjo ponovo diše punim plućima, dobio je novu struju,remap i nitra sa po barem 200 KS PO MOTORU!!! :icon_question: Na moje pitanje šta su josh radili ,dobio sam samo zagonetan osmjeh.Ispao je sa valjaka dok su ga mjerili,a šta je štoperica pokazala...ne bih sad o tome.:icon_eek::icon_eek: Ja ono ne bi vozio bez kacige ,jer auto je sada bomba,ide bolje neg motor,al tako se i čuje...ako nema 1000 KS ,ja ga pojedem do zadnjeg šarafa...a izgleda da se najeo i SM Chipova,i to repete...:lol: Napomenuću samo da je vrijeme auta sa kvalifikacija u Osijeku bilo oko 10.1xx sa oštecenim motorom.Samo ću reći,čuvaj se Mostar,jer stiže BiMoto, jači i spremniji i nego ikad...
Pustio bih vam snimak,al ispao mi telefon kad je krenuo.....;)
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

auuu al ce da se evrici broje lagano..jedan po jedan..ko gustav:D go bimoto go:cool:
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Spico007 je napisao(la):
Gledam ove razgovore odavno, i mislim dal da napišem il ne,al danas kad sam vidio svojim očima,moram...
Bio sam danas u Gradiškoj i gledao pripreme Bimota za predstojeći race.Znao sam da auta mogu ici,al ono....ne znam.Kadet ide kao sumanut,ko fudbalska lopta kad je ispucaš.Ne znam dal otkrivam nečije tajne ili ne,ali ono što sam ja vidio je prosto nevjerovatno_OBA motora su potpuno nova,kadjo ponovo diše punim plućima, dobio je novu struju,remap i nitra sa po barem 200 KS PO MOTORU!!! :icon_question: Na moje pitanje šta su josh radili ,dobio sam samo zagonetan osmjeh.Ispao je sa valjaka dok su ga mjerili,a šta je štoperica pokazala...ne bih sad o tome.:icon_eek::icon_eek: Ja ono ne bi vozio bez kacige ,jer auto je sada bomba,ide bolje neg motor,al tako se i čuje...ako nema 1000 KS ,ja ga pojedem do zadnjeg šarafa...a izgleda da se najeo i SM Chipova,i to repete...:lol: Napomenuću samo da je vrijeme auta sa kvalifikacija u Osijeku bilo oko 10.1xx sa oštecenim motorom.Samo ću reći,čuvaj se Mostar,jer stiže BiMoto, jači i spremniji i nego ikad...
Pustio bih vam snimak,al ispao mi telefon kad je krenuo.....;)

eh spico otkad je prebaceno 200 ks nitra po motoru, znaci tako slabo ti ide kad ti se cini da je samo 200 ks po motoru :)
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Spico007 je napisao(la):
Gledam ove razgovore odavno, i mislim dal da napišem il ne,al danas kad sam vidio svojim očima,moram...
Bio sam danas u Gradiškoj i gledao pripreme Bimota za predstojeći race.Znao sam da auta mogu ici,al ono....ne znam.Kadet ide kao sumanut,ko fudbalska lopta kad je ispucaš.Ne znam dal otkrivam nečije tajne ili ne,ali ono što sam ja vidio je prosto nevjerovatno_OBA motora su potpuno nova,kadjo ponovo diše punim plućima, dobio je novu struju,remap i nitra sa po barem 200 KS PO MOTORU!!! :icon_question: Na moje pitanje šta su josh radili ,dobio sam samo zagonetan osmjeh.Ispao je sa valjaka dok su ga mjerili,a šta je štoperica pokazala...ne bih sad o tome.:icon_eek::icon_eek: Ja ono ne bi vozio bez kacige ,jer auto je sada bomba,ide bolje neg motor,al tako se i čuje...ako nema 1000 KS ,ja ga pojedem do zadnjeg šarafa...a izgleda da se najeo i SM Chipova,i to repete...:lol: Napomenuću samo da je vrijeme auta sa kvalifikacija u Osijeku bilo oko 10.1xx sa oštecenim motorom.Samo ću reći,čuvaj se Mostar,jer stiže BiMoto, jači i spremniji i nego ikad...
Pustio bih vam snimak,al ispao mi telefon kad je krenuo.....;)

Go Basta Rhymes Go !!! ;)
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

ih nemoj to pricati...:D

samo nismo sigurni da cemo u Mostar,ima jos Osijek i ZG pa cemo vidjeti.
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

SM chip tuning je napisao(la):
ih nemoj to pricati...:D

samo nismo sigurni da cemo u Mostar,ima jos Osijek i ZG pa cemo vidjeti.

Ne zaebajite... bit će opelovih zastava na sve strane... krećete prvi iz Gradiške i sve redom kupite raju, upadamo dole zajedno pod tende :p

Guru nađi nam kakav plac za auta, vjerojatno će mo ovaj put na pisti noćit komplet svi... ondje oko kapije gdje propuštate tehnički ispravna auta... ako je moguće... uredno će mo mi svi platiti ulaz i td što ide uz to...

pozz.
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Koliko sam mogao skuziti po pricama, prepucavanjima .... Ovo ce biti najbolji, najzanimljiviji i najzaj*ani SR odrzan u BiH ...


Ako sredim slobodan vikend .. idem i ja ( kao turista )
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top