Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

guru je napisao(la):
Pa naravno da imamo klasu 17!:123:
Da ste malo iznad pogledali osvrt na dosadašnje rezultate vidjeli bi da je klasa 17 prva u rezultatima.

Dottore je napisao(la):
Go Crankshaft Go !!! :cool:

Je li istina Selvere da prijavljujete i treći tim za Mostar?



Sklapaju se jos neke masine, pa ako se stigne eto nas sa 9 auta ;)
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

ammar_coupe je napisao(la):
znaci sigurno ima 17?...ok:d
hvala!

Ima, ja sam isto pitao i organizator mi je potvrdio tačno da ima... tako da si dobrodošao u nasporiju klasu :lol:
 
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

eh onda cu pokusat u najslabijoj klasi:d hehe a moze li kako 18 klasa:D heh
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

ammar_coupe je napisao(la):
eh onda cu pokusat u najslabijoj klasi:d hehe a moze li kako 18 klasa:D heh
Svakako se klasa 17 službeno zove "17+". Znači sve preko 17,000 sec. Pa zagarantirane su ti sigurne tri vožnje iako si sporiji od 17,999. Dvije kvalifikacije i to izabereš s kim ćeš voziti te vožnje, a onda jedna vožnja u 17+. Pa ako si i sporiji od 17,999 pokušaš protivnika zbuniti ili nategnuti na crveno ili se zašalta, ili probije klasu i .....ti ideš dalje u četvrtu vožnju.
Nije sve baš tako pesimistično kako se čini. Treba učestvovati i probati sebe i auto na stazi.
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

guru je napisao(la):
ammar_coupe je napisao(la):
eh onda cu pokusat u najslabijoj klasi:d hehe a moze li kako 18 klasa:D heh
Svakako se klasa 17 službeno zove "17+". Znači sve preko 17,000 sec. Pa zagarantirane su ti sigurne tri vožnje iako si sporiji od 17,999. Dvije kvalifikacije i to izabereš s kim ćeš voziti te vožnje, a onda jedna vožnja u 17+. Pa ako si i sporiji od 17,999 pokušaš protivnika zbuniti ili nategnuti na crveno ili se zašalta, ili probije klasu i .....ti ideš dalje u četvrtu vožnju.
Nije sve baš tako pesimistično kako se čini. Treba učestvovati i probati sebe i auto na stazi.

Zato smo se mi i prijavili da se između sebe zaganjamo u kvalifikacijama na semaforu heheheh pa ako koga uspijemo prevarit, dobro i jest :p
 
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

hehe onda se međusobno idemo varati:D heheh da vidimo ko ce koga nadmudriti:D
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

ammar_coupe je napisao(la):
hehe onda se međusobno idemo varati:D heheh da vidimo ko ce koga nadmudriti:D

Dobrodošao u klub prevaranata u penzionerskoj klasi ;) inače nismo specijalci na pisti, to čisto da vidimo koliko nam auta idu... na takvim manifestacijama smo bolji oko roštilja :)

pozz.
 
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

hehe sta cu:D pokusat cu pa bar da vidim sta moze auto moje tj sta ne moze:D moram se psihicki pripremit za to sve... nema labavo:) malo cumura vise i mozda se zaj*e neko:)
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

jbg jedan styler na race-u sta fali :cool:

ja sam dole i sub. i ned. pa ako bude kakvog kesha viska vozim oba dana :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top