Osta' i ja bez auta-strana 2

Osta' i ja bez auta-strana 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GTI 16V je napisao(la):
cccc stvarno je to premalo sto su ti ponudili,pa ja sam toliko dobila za ogrebotinu na vratima koju je eldin samo ispolirao i nestala je!
Pa pokusaj da se zalis ne preostaje ti nista drugo,ili idi u asu da ti procijene totalku,bolje ces proci tako

Pa rekao sam ja njima aman ljudi pa ovo skoro da je totalka a vi meni 1500, a oni kazu pa i da ti priznamo totalku ne mozes dobiti vise od 2000, kad nisam u nesvjest pao kad je to rekao, kao da vozim ficu jbt...
 
Član
Jarane ganjaj to meni su dali za udaren zadnji dio,golf 2,2000km,a auto po tom njihovom katalogu vrijedi 3500km..samo ganjaj to!!pozzz:cool::cool:
 
Član
Steta brate bas mi je zao! A to za osiguranje ma gonjaj ih svacim zali se kako ih nije stid pi+++ im materina i ja sam isti problem imao jos ako je isto osiguranje pa milion zavrzlama odgoda samo da neplate a kada je rega odma te oderu smećari zadnj! Brate samo nemoj odustajat i kako samo 3500 kataloska niđe veze! Sretno u borbi s legalnim lopovima!
 
Član
Ako se ne varam oni su po zakonu jedino ako je kasko osiguranje duzni isplatiti puni iznos stete ovako 60 ili 70 max.Žali se dok ti ne dođe pouda pred sud napravi što veći predračun sa novim djelovima...To su najveci lopovi na svijetu obavežete država da plaćaš a kad ti trebas svoje naplatiti nemožeš ni pola izvući.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top