Osta' i ja bez auta-strana 2

Osta' i ja bez auta-strana 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Evo i mog mentola

Umjesto badlook-a stavi prednji dio od venta, oguli haubu da zahrđa, schmidt th line felge i auto lupit u pod... super izgleda, jeftino je( jedino felge skupe... jako skupe ), rat look je u modi :cool:
golf32001956ms.jpg

yellowfog.jpg

59074903_G.jpg

G2rrymod.jpg

fatfivemod.jpg


I borbet a sa velikim falcom hebeno izgledaju, a i relativno su jeftine... i ne zaboraviti navuci manju( tanju ) gumu na felgu:D
SNC00047.jpg

;)
 
Član
RE: Evo i mog mentola

ma neeee... nemoj to coveku da predlazezs, on nece da se razlikuje... neka samo uradi bad look, niko osim svih trica i kadeta ga nema. :icon_biggrin:
bad look je bas doslovno prevedeno, los izgled... samo neko ko ne voli Golfa 3 moze sebi tako nesto uraditi na prednjem delu. BLJAK

p.s.
"vento front" je najbolji pronalazak posle tocka. ;)
 
Član
RE: Evo i mog mentola

deez POTPIS za postove !;)
ovako s ovih slika trica uzgleda dobro ocuvana i nemoj slijditi nikakve trendove vec se malo informisi po netu(stranim vw forumima),ipak ces ti voziti to auto tako da ustvari i nije bitno sta se nekom drugom svidja i nesvidja 100 ljudi 100 cudi! vidi sta je sve moguce uraditi s autom i odaberi ono sto se tebi najvishe svidja!
to i jeste poenta tuning-a : personalizacija vozila!;)
 
Član
RE: Evo i mog mentola-UPDATE

Evo prije neki dan je zelenko dobio i malo buke u prtljazniku...[attachment=20898]
 
RE: Evo i mog mentola-UPDATE

standardno felge 16", kristalne štopkewhite/red,
badlook obavezno, ako ćeš karambolke farbati
uradi clean look(začepi rupe) i gti spojler. sretno
 
Član
RE: Evo i mog mentola-UPDATE

E narode svi koji su rekli da im se ona traka nazad ne svidja sad mogu da odahnu... Posto vise nje nema a nema ni pola auta... Neki dan sam posudio auto burazu i neka budalina sa Sorentom se na semaforu zapucala odzada u njega... Murjaci kazu da je isao bar 60km/h kad ga je udario a buraz je stajao, jos kad se na to doda da je dzip imao roll-bar naprijed jasna vam je steta, znaci auto je presukano momacki... I sve bi to jos bilo super da tip sa Sorentom nije naduvao 2.14 promila... Jos kaze meni kad sam dosao daj buraz da se dogovorimo, kao evo ti 600KM auto ne vrijedi vise od dvije milje... Mislim da covjek posizi... Nisam ga slikao posto sad stvarno nemam volje za tim jer sam jednostavno poludio od muke toliko...
 
Član
:icon_cry::icon_cry:
tuzi ga! s obzirom na alkolizirano stanje,mogao bi dobit poprilicno para
jel sta burazu bilo,pusti auto?steta ce se nadoknadit
 
Član
Ma nemam pojma mislim majstor kaze da se moze napraviti za neke tri milje ali nema tu brate vise auta... Jbg nije do sada nikad udaran a sad ga zguzvao ajd zdravo... Cekam jos procjenu stete od osiguranja pa cu onda vidjeti sta i kako ali brate dao bih te tri milje iz svog dzepa da se ovo nije desilo radje nego ovako...

edoze je napisao(la):
:icon_cry::icon_cry:
tuzi ga! s obzirom na alkolizirano stanje,mogao bi dobit poprilicno para
jel sta burazu bilo,pusti auto?steta ce se nadoknadit
OK je buraz malo ga boli vrat ali kazu doktori da je obicno istegnuce tako da je opet i to sreca u nesreci
 
Član
najpametnije cekaj osiguranje da procjeni, pa kolko ti god procjene ulozi zalbu pa ce oni malo povecati....jbg steta ni kriv ni duzan
 
Član
trazi papir od doktora za buraza,nek i tu izvuce para;)
jos ako znas doktora
gledaj da sve poduzmes da sto vise para izvuces,jer ak je majstor rekao 3 milje,izaci ce to na 3,5
uvijek ima nekih gluposti
a ja bi to na otpad:icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top