Osta' i ja bez auta-strana 2

Osta' i ja bez auta-strana 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znaci ovo je moja trojka, 93.gp 1.9 TD. Zasad sam samo nesto malo radio u enterijeru, a vani je stock... Za sad, kad se skupi neka bolja lova sve ide pod cekic, spustanje, zatamnivanje, krov i hauba u crno neke zeznute fele itd. Eto ako i vi imate neki prijedlog dobrodosao je... Sorry na losim slikama, u frci sam u zadnje vrijeme pa sam slikao nocu a uz to je i auto bilo prljavo:D
 
Član
RE: Evo i mog mentola

uradi badlook spusti prosii rubove neke falcare krov u crno kristalne stopke spojler na prednju krambolku remus unutra malo osvjeziti treba po mogucnosti staviti kozne presvlake momo volan motor malo pojacati sa inter kulerom i to bi bilo to ako sam ness zaboravio nadovezite se
 
Član
RE: Evo i mog mentola

Iskreno ni meni se ne dopada boja.Sto se tice ovog vanjskog izgleda ja bih mu prvo promijenila boju,stavila mu kristalne farove,bad look,moze i prosirivanje i naravno falcerioce..Sto se tice stopki ova crvena traka (mozda ima neki strucni naziv ali ja ga ne znam) koja ih povezuje mi je grozna pa je obavezno ukloni. Naprijed spojlercic na karambolku...i valjda je to to.
Evo ti i jedna slika trojke koja je po meni vrh,ja sam svoju htjela tako raditi,medjutim vrlo brzo sam je prodala!!!

2ro6xar.jpg

209ni9l.jpg

2wrfev9.jpg
 
Član
RE: Evo i mog mentola

Traka je bila kad sam kupio a ne mogu je skidati prije lakiranja auta, tako da ce ostati jos neko vrijeme, a ne svidja se ni meni, sto se tice boje ne znam uzivo je puno ljepsa, ni meni ispocetka nije nekako sjela ali vremenom mi je onako bas pocela goditi... Odradicu jos neku kombinaciju u PS kad budem imao vremena, mislim da ce biti sasvim ok s crnim krovom, ali vidjecu jos...
 
Član
RE: Evo i mog mentola

meni se ne svidjaju komentari.... svi morate da volite isto... ako je nesto fabricki na autu odmah ne valja...
Bad look je zahtevan a bukvalno ga svi imaju, pa se vise ne isplati raditi ga, baj d vej, prevazidjen je isto kada i oni uvrnuti pragovi koji sada, kao masovnu furku svi ne volite. "momo" je brend, zasto bas mora biti "momo" volan ... remus, isto. Zasto svaki dupli bucni auspuh zovete "remus".?.. Ne moras od auta da pravis letelicu da bi dobro izgledao, jesino ako bas hoces da budes primecen i tako da lecis komplekse nize vrednosti onda useri svoj automobil sa kojekakvim jeftinim dodacima.
Golf je klasika, fino je ocuvan, sigurno je i ekonomican... toliko!
 
Član
RE: Evo i mog mentola

deez je napisao(la):
meni se ne svidjaju komentari.... svi morate da volite isto... ako je nesto fabricki na autu odmah ne valja...
Bad look je zahtevan a bukvalno ga svi imaju, pa se vise ne isplati raditi ga, baj d vej, prevazidjen je isto kada i oni uvrnuti pragovi koji sada, kao masovnu furku svi ne volite. "momo" je brend, zasto bas mora biti "momo" volan ... remus, isto. Zasto svaki dupli bucni auspuh zovete "remus".?.. Ne moras od auta da pravis letelicu da bi dobro izgledao, jesino ako bas hoces da budes primecen i tako da lecis komplekse nize vrednosti onda useri svoj automobil sa kojekakvim jeftinim dodacima.
Golf je klasika, fino je ocuvan, sigurno je i ekonomican... toliko!

Covjek je trazio jos neki prijedlog i ja sam mu dala prijedlog kao pojedinac..normalno predlozila sam mu ono sto se meni dopada i sto meni lijepo izgleda.Nemora one mene poslusati niti bilo koga drugog ,neka radi po svom ukusu i nahodjenju bas kao i svi mi sto radimo sa svojim autima.
Ja sam imala trojku i bas sam zeljela da izgleda kao ona sa slike ,zao mi je sto to nisam stigla odraditi jer trojka je jedno od auta koje se jako lijepo i lako moze srediti..
Sto se mene tice neka ga oboji u dugine boje i stavi mu 13-ke i farove od golfa 2 meni svejedno... To sto se vecini svidja bad-look vjerovatno je zbog toga sto to mnogo dobro izgleda na trojci a ne zbog toga sto je to uzasno

GTI 16V je napisao(la):
deez je napisao(la):
meni se ne svidjaju komentari.... svi morate da volite isto... ako je nesto fabricki na autu odmah ne valja...
Bad look je zahtevan a bukvalno ga svi imaju, pa se vise ne isplati raditi ga, baj d vej, prevazidjen je isto kada i oni uvrnuti pragovi koji sada, kao masovnu furku svi ne volite. "momo" je brend, zasto bas mora biti "momo" volan ... remus, isto. Zasto svaki dupli bucni auspuh zovete "remus".?.. Ne moras od auta da pravis letelicu da bi dobro izgledao, jesino ako bas hoces da budes primecen i tako da lecis komplekse nize vrednosti onda useri svoj automobil sa kojekakvim jeftinim dodacima.
Golf je klasika, fino je ocuvan, sigurno je i ekonomican... toliko!

Covjek je trazio jos neki prijedlog i ja sam mu dala prijedlog kao pojedinac..normalno predlozila sam mu ono sto se meni dopada i sto meni lijepo izgleda.Nemora one mene poslusati niti bilo koga drugog ,neka radi po svom ukusu i nahodjenju bas kao i svi mi sto radimo sa svojim autima.
Ja sam imala trojku i bas sam zeljela da izgleda kao ona sa slike ,zao mi je sto to nisam stigla odraditi jer trojka je jedno od auta koje se jako lijepo i lako moze srediti..
Sto se mene tice neka ga oboji u dugine boje i stavi mu 13-ke i farove od golfa 2 meni svejedno... To sto se vecini svidja bad-look vjerovatno je zbog toga sto to mnogo dobro izgleda na trojci a ne zbog toga sto je to uzasno

Ne mora staviti momo volan moze i victor:)
 
Član
RE: Evo i mog mentola

Ma OK... ja sam poceo da pisem post, pa je tvoj uleteo u medjuvremenu, konkretno nije se odnosilo na tvoj predlog... nego sam generalno zakljucio da se sve radi po nekom ustaljenom sablonu... :icon_smile:
A sto se tice volana, ma sestro neka bude SPARCO!
;)
 
Član
RE: Evo i mog mentola

deez je napisao(la):
Ma OK... ja sam poceo da pisem post, pa je tvoj uleteo u medjuvremenu, konkretno nije se odnosilo na tvoj predlog... nego sam generalno zakljucio da se sve radi po nekom ustaljenom sablonu... :icon_smile:
A sto se tice volana, ma sestro neka bude SPARCO!
;)


;););)
 
Član
RE: Evo i mog mentola

Ljudi, ovo sto vidite osim osvjetljenja unutra nije moje djelo. Znaci detaljno je plan ovakav. Hauba i krov se lakiraju u crno, boja karoserije ce ostati bar priblizno ovakva, spustanje, zatamnjivanje stakala, neke falcerice, po mogucnosti crne s hromiranim okvirom, traka s gepeka se skida, stavljaju se neke kristal bijele stopke, naprijed ce vjerovatno doci xenoni, pasce i neki pragovi ali nista previse nadzidzano, onako nesto diskretno na karambolku ide spojler gti-a i onda u boju karoserije oba branika, prosirenje ce ici u zavisnosti od felgica koje nabacim, ali ce ga definitivno biti, naravno maska bez znaka, i bad look ili neke bad look obrvice vidjecemo sta uleti, ona bijela dnevna LED svjetla u braniku ostaju (mislim da ce ici uz xenone) i manje-vise to je to, pa sad ako neko ima bolju zamisao nek iznese... Samo bez mijenjanja boje u totalu jer meni se svidja a to je valjda najbitnije...
 
Član
RE: Evo i mog mentola

Nije tolko los, trebao si jednu sliku engine-a da stavis hehe..... Ima tu par stvari koje treba da se odrade, al unutra nije los, pa teraj dalje :cool:
 
RE: Evo i mog mentola

sve je to uredu,razumijem da nisi ti radio na njoj ;)
ovo sto si nabrojao,zelim ti da ostvaris ;)
daj to preko dana sve fino poslikaj,da se vidi kako treba...
meni je boja ok,samo jedno poliranje uradis i :cool:
 
Super Moderator
RE: Evo i mog mentola

joj vidi ove crne trice pa dao bi forda za njeg :icon_eek:

drug samo polako radi i skini ono nazad obavezno sa gepeka... neki ini farovi a stopke nemoj one nadzidzane vec nesto fino nadji primjer ko na ovom crnom

sretno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top