OPEL Vectra A Expression 1.7D

OPEL Vectra A Expression 1.7D

Član
Felge sam trazio ali sve je to nesto staro, izgrebano itd. Jednom sam vidio nekakve opelove mrezaste felge i nikad vise da ih nadjem a bas mi se svidjele...;)

Sad mi je jos u planu prebaciti kompletan trap sa donora i prebaciti volan sa zracnim jastukom pa onda ako naletim na felge da kompletiram:icon_smile:
 
Član
Evo nakon 20 godina sluzbe crkla 2 grijaca (pu j..em ti kvalitet:D), naravno kugla domace proizvodnje koja je zamijenjena u aprilu je prolupala.
Zamjena je stigla, i naravno nove patosnice

IMG_20131011_101105.jpg
 
Član
Malo sam rasklapao farove, cistio stakla i zamijenio sjenila kojima se iznad sijalica sasvim ogulio onaj hrom. Ubacio sam sjenila iz donora koja su bukvalno nova i vidljivost je osjetno poboljsana...
Blizi se jubilej 20 godina i 400.000 bez kvarova;)


:)
 
Član
Dugo stajala na suncu pa se usinula:wacky:

Betonski propust, sestra vozila. Neka pijana stoka je satjerala u kanal a tu se nasao i taj propust i eto belaja:(
 
Član
A sta da radim vise sa njom? Necu da je popravljam, i poslije je nekom dam dzaba. 400e sam proslog ljeta dao za sredjivanje limarije a sad mi toliko nude da je otkupe. Bolje da se ovako rastanemo i da mi ostane u lijepom sjecanju kao auto kojem ni godine ni kilometri nista nisu mogli (samo betonski propust:D). Vec sam nasao drugo auto tako da ako neko hoce sebi da popravi i vozi apsloutno odrzavan i ocuvan auto otvoren sam za saradnju;)
 
Top