OPEL Vectra A Expression 1.7D

OPEL Vectra A Expression 1.7D

Član
RE: OPEL Vectra A Special 1.7D

Mislim da imaju one njene fabricke 14 jako lijepe, one sa dosta sitnih krakova. :icon_smile:
Najgore je kad se zadnje ogule od kamencica
 
Član
Ma ovo je dokaz kad se auto odražava nema veze što je opel da može biti ko novo......sve je lakše kad se na vrijeme odradi.....Svaka čast drug za ovo auto prefektno je...pozzzzz:cool:
 
Član
Hvala drugar;), u pravu si potpuno.
Svako auto ce dugo vremena sluziti ako se pravilno koristi i odrzava, a ja se trudim da sve bude kako treba:cool:
 
Početnik
cuj ovog bedluka sto nam spusti :D cuj nema veze sto je Opel...Opel je zakon,a vektra je carica ko sto si i rekao,svaka cast,da je se navozas i da te glava nezaboli,a vjerujem da nece ;)
 
Član
Kad bi mogla sada nova da se naruci al da bude ovaj stari kvalitet, ne bih ni trena razmisljao sta da kupim.
Carica i druge nema;)
Nekidan mi puce remen od alternatora (uletio sam u neki vrtlog prasine i kamencica) samo kvrcnu, i popalise se lampe. Kad sam ga mijenjao vidim cuje se lezaj na alternatoru al imam u rezervi nov alternator BOSCH iz 1995god tako da ce da padne zamjena. Dugo je i sluzio ovaj stari;)
 
Član
Hvala drug;)
Vectra is on the road again:cool::cool:
Kako sad stoji sa uzdignutom guzicom:lol::lol:
Odradjene te sitnice odozdo, sad jos malo desni rubnik treba popraviti da se ne rascvjeta dalje i to je to.
Ima da ide jos ovoliko;)
 
Top