Opel Corsa C ivory by East Side Garage

Opel Corsa C ivory by East Side Garage

Član
iskreno da sam na tvom mjestu ne bih dao corsu ni za sta,unikatno je auto,odradjeno s ukusom,,sada imas nesto iza sebe,po cemu ce te svi pamtiti. Moj ti je prijedlog da je ostavis,bila bi steta da je prodas. Vremenom ako budes imao sredstava kupis kadetta,i polako.krenes od nule,a corsa je uvijek tu da uzivas u njoj.Bar ja bih tako uradio.;);)
 
Član
trebas uzet one mrezice bez maglenki za prednji branik za 9n3... imam ih ja doma mogu ti poklonit... pozz
 
Vrlo lijepa Corsa, svaka cast;)
Sto se tice ideje o Kadettu, pazi ako ti nece sluziti kao auto za svaki dan i ako imas dovoljno love sa upustis u to sto da ne.;)
 
Član
hah, taj kadett me muci, ali kazem - ni sam vise ne znam sto da radim... novaca i za jedan i drugi nemam, zato ulogu igra jedino prodaja corse i ulaganja tog svega u kadju - dakle od pocetka, a hocu li to raditi - neam pojma! :icon_question:
@Pike - takve mrezice sam i trazio, al ih ovdje nigdje nisam mogao nabaviti, jedino po cijeni od 180kn komad, a to mi bilo previse i za dvije maske! hvala ti!

sto se auta tice,izvana ce doc samo jos neki pragovi - ali max 5cm i to clean, a iznutra ima puno planova, al zasad nedostaje novaca, vidjet cemo sto ce vrijeme donijeti! :icon_smile:
 
Odlicna Corsica stvarno,vidio sam je u Osijeku,a vlasnik je onaj celavi sa bradicom i cvikama sto je vodio styling program il sam pogrijesio? :)

Jedina zamjerka felge,previse su obicne,ovaj fazon sa poliranim rubom i crnim centrom isfuran skroz,al dobro,kazem JEDINA zamjerka ide na fele,da imas love za bolje znam da bi i sam uzeo ;)

Sto se tice kadje,ja bi isao na kadju,imati njega restauriranog i sredjenog je skroz druga prica,kakva crna corsa ;)
 
Član
Elegantno i sa ukusom odrađen posao kolega;)
Neke druge felge bi je sigurno više otvorile ali to ovisi od financija....samo ovako nastavi i nema dalje:cool:
 
Član
hehe, hvala hvala! :cool:
sto se felgi tice - slazem se, isfurane, obicne... al kao sto ste i rekli - da imam vec bi bile neke puno zanimljivije na autu, mozda sljedece sezone ak ostavim corsu...
@ erol_brcak - da,da, taj celavi je vlasnik, koji je vodio program, a nadam se da cu za sljedeci put uspjet promijenit i klase, te povecati broj osoba koje se nagradjuje, al o tom potom... :icon_biggrin:
 
Sjecam se koliko si navalio kljuc za kljuc sa onim Taunusom crnim iz Srbije,odatle i skonta vlasnika.

Kako god,jos jednom pohvala na Corsu ;)
 
Član
ma kakav bolan kadjo i k....
cuvaj corsu i uzivaj imas extra autic...
ostavi old timere za djede i bake:icon_biggrin:
 
Član
I ja kazem cuvaj ti corsu kani se kadilake hh .. Btw akko imas jos koju slicicu interijera stavi pozz
 
Top