Opel Corsa C ivory by East Side Garage

Opel Corsa C ivory by East Side Garage

Član
eto dog cemo se ja to imam doma jer sam ja naknadno na pola svog stavio maglenke a sotale mi te mrezice bez maglenki doma... ja cu to stavit u auto kad budem isao na sr-ove pa ako skontam da ti neko moze to ponijet imas na poklon... pozz
 
Član
hvala vam svima jos jednom! :cool:
sto se taunusa tice - auto je UH! nudio sam mu ja kasnije i bubreg uz corsu, al nije htio... :icon_cry:
@ Pike_gti - ili jos bolje - dodjes na sljedeci rejs u osijek, pa se odma pocastimo nekim jelom ili picem, hehe! :cool:
 
Član
ivory je napisao(la):
hvala vam svima jos jednom! :cool:
sto se taunusa tice - auto je UH! nudio sam mu ja kasnije i bubreg uz corsu, al nije htio... :icon_cry:
@ Pike_gti - ili jos bolje - dodjes na sljedeci rejs u osijek, pa se odma pocastimo nekim jelom ili picem, hehe! :cool:

tako ce i bit...
 

JD.

Član
najbolje ti je stavi original pragove, jeste da moras uz njih mjenjati i prednje i zadnje obrve na blatobranima jer imaju utore za pragove ali uz stil kako je odradjeno citavo auto original pragovi bi bili najbolji izbor

;)
 
Član
@ Pike - ajde, bit ce mi drago, sljedeci je najvjerojatnije 11. i 12. 9. !
@ JD. - jednako razmisljamo, te original pragove i ciljam, isto kao i crne stopove od istog modela corse, ne smeta me previse ni to s rubnjacima plasticnim, jer ionak bi se pragovi morali obradit prije bojnanja, pa odma sve u komadu...
 
Član
:lol:
imam, ali su samo obojane, a i desna je pukla na jednom mjestu kad je padala tuca, tako da cak i voda ulazi u nju, makar ima kilu diht mase... a i vise mi se svidjaju te original crne!
 

JD.

Član
aha, da drugacije su ipak one original, samo nisam skuzio na slikama da li su tvoje obojene naknadno... i ja sam istu stvar radio na svojoj corsi ali samo lakirao ono okolo sto je bilo crveno, onaj dio koji svijetli nisam dirao, a na ovim original stopkama je i taj dio dosta tamniji
 
Top