Opel Corsa C ivory by East Side Garage

Opel Corsa C ivory by East Side Garage

Član
Oooo ala si je sredio, svaka ti cast...ovo se zove kad covek ima ukusa za sredjivanje, nemam reci, auto je predivan.Ja ne znam dal uopste treba nesto da menjas, pa cak i motor. Zasto da proletis pored nekog 200 na sat, kad mozes lagano, ovakav auto treba svi da vide. Sve pohvale :cool: :cool: :cool:
 
^ i meni nesto ovaj badlook ne lezi. mozda bi bilo bolje, kakve mocne tamne farove staviti, i normalnu haubu.

a auto je predobro! svaka ti cast ;)
 
Član
ivory je napisao(la):
aaaaa, pa ovolko pohvala nisam ni u ludilu ocekivao! upravo ste mi postali najdrazi klub! :icon_biggrin:;)
vidjet cemo hoce li biti nesto od motora, sve vise me to muci...
sanja - mani, ne moraju i u BiH znati za dedice! :lol:
hvala vam svima na komentarima, a igyju na slikama! ;)

Poslučaj dobronamjeran savjet, ubaci XE dobar kad nađeš i budi rahat uz SMChiptuning imat ćeš nekih 165-170 konjskih snaga, što ti uz tu kilažu daje osmijeh na licu svaki put kad gas stisneš, a problema s tim motorima nema... ;)

pozz.
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
Sta je ovo drug nema dalje samo mozda kakve farove one sa socivom imaju fabricki za tu corsu ;) :icon_smile:
Ubacis xenone i bit ce za 10;)
 
Član
ma corsica za 10..stvarno mi se svida..sa ukusom sve uradeno..sad zasad je ja nebi ni taknuo..stvarno svaka cast
 
Član
Auto je jednostavno zvijer;);)
Ja da sam na tvom mjestu nebi ništa ni skidao a ni dodavao, auto je baš mjera i ovakva corsa ne vjerujem da se može na našim prostorima vidjeti.
Svaka čast:cool::cool::cool:
 
Član
i opet me odusevljavate komentarima, nisam se nadao da ce biti ovoliko pozitivnih! hvala puno!
sto se haube tice, ona ostaje, strasno mi se svidja taj bad look, jedino sam razmisljao o crnoj ili carbon foliji preko sredine pa do kraja branika da prati izbocene crte na haubi...
crni farovi su svakako u planu, a motor, hm... i ja kazem da je lijepo coolirat s ovakvim autom, hehe, ali me sve vise muci sljedeci auto:
http://www.njuskalo.hr/auti/opel-kadett-c-cupe-oglas-497572
prodat corsu i uzet kadetta koji mi je oduvijek bio san, te sve novce ulupat u kadju, stavit mu neki bijesni motor i tak...
nisam vise pametan sto da radim... :icon_question:
 
Član
odlična corsica :cool:

još kad bi mogao da upasuješ votexov lip

pololip.jpg


link
 
Član
ivory je napisao(la):
i opet me odusevljavate komentarima, nisam se nadao da ce biti ovoliko pozitivnih! hvala puno!
sto se haube tice, ona ostaje, strasno mi se svidja taj bad look, jedino sam razmisljao o crnoj ili carbon foliji preko sredine pa do kraja branika da prati izbocene crte na haubi...
crni farovi su svakako u planu, a motor, hm... i ja kazem da je lijepo coolirat s ovakvim autom, hehe, ali me sve vise muci sljedeci auto:
http://www.njuskalo.hr/auti/opel-kadett-c-cupe-oglas-497572
prodat corsu i uzet kadetta koji mi je oduvijek bio san, te sve novce ulupat u kadju, stavit mu neki bijesni motor i tak...
nisam vise pametan sto da radim... :icon_question:

Joj da sam na tvom mjestu nebi ovakvu lađu prodao ni zašta :icon_sad:
Baš si uložio truda i novca u auto i napravio unikatnu corsu na balkanu.
Moj ti je prijedlog da ostaneš pri ovoj limuzini, ali ako je kadett tvoj san onda ne znam šta da ti kažem. Ja se jednostavno nebi mogao od ovakvog auta odvojit :icon_sad:
 
Član
Ja isto ovog kadetta nebih propustio ako mu je stanje dobro kao što na slikama izgleda... ali ipak skontaj da ćeš iz nule krenut sa kadettom, trebat će ti vremena i vremena da ga dovedeš u stanje kakvo želiš, bez obzira što imaš novac za to... jer to je auto stare generacije, tako da bi ipak ostavio ovu korsu jer si već dosta u nju uložio... ;)

Ako nekad bude viška para, kupiš i kadetta, što da ne ;)
 
Član
savrseno auto, svaka cast, gledo sam vec fotke na netu, nisam ni znao da si i na ovom forumu :cool:;)

Sretno u nastavku radova ;)
 
Član
hvala, hvala... pa pricalo se da na ovom forumu ima super ekipe, pa sam se odlucio i tu prijaviti...
sto se kadje tice - nisam pametan, vidjet cemo sto ce vrijeme donijeti... :icon_biggrin:
 
Top