Opel Corsa B 1.4i (Update 17.03.10 nove slike - str 3)

Opel Corsa B 1.4i (Update 17.03.10 nove slike - str 3)

RE: Opel Corsa B 1.4i (23.12.09 xenon "Sijalice")

ma corsa ko beba:cool:
samo druze, te sijalice su 55 w, jel tako?
malo kise i ima da trazis put, a kad je pljusak stani i cekaj da prodje....to je bar moje iskustvo sa njima.
nek se zuti, samo neka svijetli:lol:
sve najbolje sa autom;)
 
Član
RE: Opel Corsa B 1.4i (23.12.09 xenon "Sijalice")

upravu si manojlo :D bas su nezgodne po kisi heheheh nije bas toliko extremno ali je vidljivost sigurno umanjena za 50-60% :D
 
Član
RE: Opel Corsa B 1.4i (25.12.09 alarm+daljinske brave))

Update 25.12.2009 :

Jucer tj. sinoc smo ja i drug uspjesno ubacili Alarm i centralu ca brave sve odlicno radi,sve lijepo i kvalitetno uradjeno i nadam se da necu imati problema kao u Toyoti
 
Član
RE: Opel Corsa B 1.4i (25.12.09 alarm+daljinske brave))

Oboji branik i pastike u boju auta i bice mnogo ljepsa vjeruj mi, neka je sa srecom i da se navozas
 
Član
RE: Opel Corsa B 1.4i (25.12.09 alarm+daljinske brave))

Naravno vec sam najavio projekat fatbanja plastike u boju auta :) no cekam proljece !
 
Član
RE: Opel Corsa B 1.4i (25.12.09 alarm+daljinske brave))

Novi lonac postavljen na Corsu !
Radi se o Powerfulovom loncu :



koji na Corsi trenutno ovako zvuci :

<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/SNrUZVYQGaU&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/SNrUZVYQGaU&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>

Ja licno sam zadovoljan ako uzmem u obzir da nisam skino niti katalizator niti srednji lonac :) mada se igram sa idejom skidanja srednjeg lonca kako bi dobio na glasnoci zvuka...sta vi mislite?
 
Član
RE: Opel Corsa B 1.4i (25.12.09 alarm+daljinske brave))

ovi su lonci cudo,ja sam na svom golfu imao na dvije strane po jedan ovakav lonac,ma pravo je dobro bilo,doduse ja sam skino katalizator,i isto kao i ti omisljao se da skinem i srednji lonac,ali nije bilo potrebe,onda bi mi stari fkt znao svaki put kad dodjem kuci ujutro u 3 ili 4:lol::lol:
 
Član
RE: Opel Corsa B 1.4i (25.12.09 alarm+daljinske brave))

Ma katalizator necu skidati :) za srednji lonac ne garantujem :) ali neka stoji sad ovako pa cemo vidjeti :D i meni zna omaket dolazak kuci pa bi bilo kriticno hehehe :D
 
Član
RE: Opel Corsa B 1.4i (25.12.09 alarm+daljinske brave))

Evo ljudi da vas obavjestim ipak nisam mogao odoliti i upravo sma od druga dosao skinut je srednji lonac i sada je zvuk FANTASTICAN,bolje nego sto sam se nadao,cim se nakanim snimit cu da cujete i to ludilo :D
 
Član
RE: Opel Corsa B 1.4i (25.12.09 alarm+daljinske brave))

Bit ce jos more radova na Corsi :) sta ne svidja ti se boja?
 
Član
RE: Opel Corsa B 1.4i (25.12.09 alarm+daljinske brave))

nek si skino i srednji lonac ja sam ga odma skinuo
 
Član
RE: Opel Corsa B 1.4i (25.12.09 alarm+daljinske brave))

O pa nino zar si nam i ti ovdje :) aktiviraj se malo :)
 
Član
RE: Opel Corsa B 1.4i (Update 11.02.10 LED pozicije - str 3)

Danas sam uzeo u kombinaciji sa svojim xenon sijalicama i bijele LED pozicije , sad to ovako izgleda...

Pozicija :



Kratko (sad je bas bijelo :) :

 
BHT Ovisnik
RE: Opel Corsa B 1.4i (Update 11.02.10 LED pozicije - str 3)

fino,ja sam isto stavio ove bijele led pozicije,sada mi i kratka dosta bijelje svijetle:cool:
 
Top