Opel Corsa B 1.4i (Update 17.03.10 nove slike - str 3)

Opel Corsa B 1.4i (Update 17.03.10 nove slike - str 3)

Član
RE: Opel Corsa B 1.4i

sestra ima Corsu B isto godiste, namjerava ubrzo da je proda pa ako nije problem mozes li mi reci koliko si je platio, da znam kako se cijene krecu.inace,auto je jako zahvalno.ona je vozi vec godinu dana i nikakvih problema.redovan servis i to je to.[/align]
 
Član
RE: Opel Corsa B 1.4i

Cijena joj se krece od 5000-6500 km eto pogledaj malo na Pik.ba ima dosta na prodaji pa ces se moci orijentisati !!!
 
Član
RE: Opel Corsa B 1.4i (picture update)

Oooo pa djes ti Green :D otkad tebe nisam cuo :D kakvo je stanje u Srebreniku !? :D
 
Član
RE: Opel Corsa B 1.4i (picture update)

Update :)

Evo izleti sada vani da prebacim iz Toyote one tz Xenon sijalice :) naravno svi znamo sta je Xenon ali iskreno ove sto ja imam fkt imaju ogromnu razliku u ljepoti od obicnih zutih sijalica tako da ... :)

Slike su tu,ali mobitel nemoze uhvatit jednostavno razliku,zaslijepi objektiv te se ne primjeti nista,dok je LIVE fkt razlika izvanredna ;)


 
Član
RE: Opel Corsa B 1.4i (23.12.09 xenon "Sijalice")

Sad ti kazem na slici nije ni blizu kao sto je kad okom gledas :) a bas je zanimljivo ja sam prvobitno kupio neke Pilotove zapakove onako zest u plasticnoj kutiji nasminkane boli glava a razlika od obicnih sijalica 10% - platio 26 KM , kasnije odem kupim neke u onoj plastici bezveznoj kao plastificirane neznam ni koja je marka platim 13KM i sj*ebem se koliko su dobre :D
 
Član
RE: Opel Corsa B 1.4i (23.12.09 xenon "Sijalice")

oooo prijatelju pa ovo nie jos vidjeno u gradu



nek je sa srecom
 
Član
RE: Opel Corsa B 1.4i (23.12.09 xenon "Sijalice")

Pa sada samo treba malo bolje gledati ;) vidjat ce se na tockovima sam :D prati samo najljepsu Corsu sto ide ko luda i ima bijela svijetla :D hahaha
 
Član
RE: Opel Corsa B 1.4i (23.12.09 xenon "Sijalice")

fine svjetle..nego koje su to sijalice..to onaj lazni xenon..imam i ja nekakkve..znas li kakvo je pakovanje i ko ih pravi..
 
Član
RE: Opel Corsa B 1.4i (23.12.09 xenon "Sijalice")

Vjeruje da se nemogu sjetit jer sam davno kupio ali odem ti veceras ili sutra u Bingo gdje sam i uzeo pa cu ti slikati ;) ako uzmes neces se pokajat,odusevit ces se bojom lijepom sto dobijas za te pare :D
 
Član
RE: Opel Corsa B 1.4i (23.12.09 xenon "Sijalice")

Fina Korsica, svidja mi se pravo , isti motor kao kod mene fino ide pravo , nek je sa srecom :cool:
 
Top