Opel Corsa B 1.4i (Update 17.03.10 nove slike - str 3)

Opel Corsa B 1.4i (Update 17.03.10 nove slike - str 3)

Član
Pozdravljam svoje tunere,
neki vec znaju za sve oni koji nisu dobili tu informaciju,ja sam danas isao u Sarajevo po svoju novu vozilicu :) od ovog trenutka toyota vishe nije aktuelna i aktvno se prodaje :D

Nova vozilica je :

Opel Corsa B 1.4i 1996 god. 44kw , Servo, ABS,2x Airbag,siber,alu felge...
Ide kao blentava :) prezadovoljan sam,boja mi se posebno dopada iako sam bio prvobitno skeptican. :)

Napravio sam jednu sliku po ovoj uzasnoj temperaturi samo da vidite kako izgleda,a dok malo proljepota i opere se fino bit ce mali photo session :D



Update 20.12.09 :

Danas sam odvojio malo slobodnog vremena da ubacim MP3 player iz Toyote pa evo i nekoliko slika ;)





Sutra cu poslije posla vjerovatno prebaciti iz Toyote one KO FOL :D xenon sijalice,naravno ni X od Xenona ali su dosta ljepse i bijelje od klasicnih sijalica ;) pa ce naravno doci i slike ...

Update 25.12.2009 :

Jucer tj. sinoc smo ja i drug uspjesno ubacili Alarm i centralu ca brave sve odlicno radi,sve lijepo i kvalitetno uradjeno i nadam se da necu imati problema kao u Toyoti :)
 
BHT Ovisnik
RE: Opel Corsa B 1.4i

fin autic,nekako miblijeda boja,al obavezno farbaj branike i blastike u boju auta biti ce mnog ljepsi,nek je sa srecom:cool::cool:
 
Član
RE: Opel Corsa B 1.4i

Boja je in LIVE fkt super :) sad vam kazem bio sam totalno skeptican kada sam slike vidio prije nego auto,no sada sam prezadovoljan :D a plastika ide aBd naravno u boju ;)

Hvala narode

P.S : Boja nije blijeda koliko je prljava ;) bit ce slike ciste Corse ;)
 
RE: Opel Corsa B 1.4i

sretno sa autom ovo hoće moje žena stalno me mori kad će corsa kad će corsa a ja se rodio u vw u :lol:
 
Član
RE: Opel Corsa B 1.4i

Hehehehehe ma kupi zeni corsu a ti ako hoces i umri u vw u :p hvala vam narode,

Posto sam dosta vremena vec proveo u njoj malo informacija,auto je tip top,nema nista da lupa nista da klepece,sve zateknuto sve ispravno,jutros je isla na tehnicki zbog pregleda,apsolutno nista nema da treba mjenjati uposleni su cak pohvalili kako je auto stvarno ispravno :) 1.4i (ajspric) 44kw ne zvuci posebno primamljivo :) ali auto se ispaljuje kao raketa,strasno je stabilna i po ovim vremenskim uvjetima. Imam stakleni siber da mogu gledat zvijezde sa djevojkom (hahahahahahaha) romantika pur :D potrebno joj je jedno vanjsko pranje koje trenutno nema ni svrhe neke,a unutra je tip top :) no cim se malo vrijeme stabilizuje pranje pa cete dobiti bolje fotorgrafije.

LP
 
Član
RE: Opel Corsa B 1.4i

1.4 u takom malom autu je super :cool:
nek je brate sa srećom i neka te dugo i vjerno služi ;)
 
Top