Opel Astra - Miss D

Opel Astra - Miss D

Član
vidi imamo i lady d :icon_biggrin:
ocuvano izgleda astrica :cool:
mani se ovih oz canova felgi !? isfurane i nisu nesto
uglavnom felge ne uzimas svaki dan tak da potrudi se da budu top :cool:
 
Član
eldin84 je napisao(la):
Viđena Astra jučer na izlazu iz Lukavca. Ove štopke def out, desno stop svjetlo ti ne radi;).

Znam da ne radi to ona kako kad po potrebi,hhahaha ma to sam ja napravila namjerno da se zna da je Miss D hahahaahah a stopke uskoro idi pa pa heh
 
Član
Ako ih ne promijenis zatamni ih barem :icon_smile:
Il jos bolje zovi cojka na veceru i onda mu daj fen i stopove nek ih otvori i ovaj unutrasnji hromirani dio ofarba u crno :D
 
Član
AnDel je napisao(la):
vidi imamo i lady d :icon_biggrin:
ocuvano izgleda astrica :cool:
mani se ovih oz canova felgi !? isfurane i nisu nesto
uglavnom felge ne uzimas svaki dan tak da potrudi se da budu top :cool:

Ocuvana jeste,al ima godina abd na ljeto mozda neka nova vozilica vidjet cemo pozz
 
Član
awujaf.jpg




Onaj osjecaj kad gledas kako ti je auto s jedne strane spusteno....i vozas se danima ii danima...i onaj osjecaj kad se skontas da su zadnje dvije opruge pooookle :cool::cool::cool::cool:
 
Član
Tako je i u mene na Fordu bilo, ja se obradovo da je spušten :D Opel/ Ford stari hrđavci, nije ni čudo :lol: Tamam prilika za 30/30 opruge
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Tako je i u mene na Fordu bilo, ja se obradovo da je spušten :D Opel/ Ford stari hrđavci, nije ni čudo :lol: Tamam prilika za 30/30 opruge



Pa i ja sam gledala obradovala se reko mashallah gledaj ti Astre lezi pozadi fino :D kad et imala sam sta i vidjet i cut al haj dobro je opet proslo kako se moglo zavrsit :D :cool::cool::cool:

edo_benz je napisao(la):
ma provalilo bi to i mercedesa :lol: ja kamoli opela

Ma haj neka :D dobro se opet zavrsilo :lol::lol:
 
Top