Opel Astra - Miss D

Opel Astra - Miss D

Član
A20DTH je napisao(la):
Fina astra:icon_smile:
Cim uzmognes rjesavaj se ratkapa, najvise joj smetaju;)

I stavis ovako nesto
janta_ronal_teddy_bear_14_08badc918c580d114_600.jpg

:D



hahahahahha jako slatko :) hvala hvala


daki je napisao(la):
Ma kakvi, nista to svako sebi nek vodi racuna ;)

chiptuning dosta od mene ;) :D

MoMak :D !??!

MuMa je napisao(la):
Daki haman vodi racuna o sredjivanju :) Postavi na pik zamjena za orginalne i + dobije sta doplate i tamam :)

Odradit cemo mi to bez Dakija nismo smotani ;)
 
Član
Ovo sto se vidi na slikama ne izgleda lose, dobra podloga za rad. Samo lagano i kako financije dopustaju, ja vjerujem da ces to ti finim putem uredjivati...
 
Član
lijepa astra daju se one lijepo srediti uz neke felgice dobro ce izgledati...ofarbaj dakijeve narandzaste baracuda u lila ili pink..i et astre ko bombona...:cool:
 
Član
zlajaaa je napisao(la):

Hvala puno :)

Kasnije idu malo radovi :) ;)

soffa je napisao(la):
lijepa astra daju se one lijepo srediti uz neke felgice dobro ce izgledati...ofarbaj dakijeve narandzaste baracuda u lila ili pink..i et astre ko bombona...:cool:

Hehe,hvala Puno.Trazim sad kakve felgice :)
A dakijeve baracuda su meni omiljenje i najljepse felge koje je imao :) al prodao ih je neki dan :) nazalost :)
 
Član
Te astre su meni lijepa auta ma pogledas kod dragona u garazu i to je to :)
Mada te felne previse auta ima da bi bile zanimljive.
A za te stopke...pa bilo je vrijeme kada smo svi bili mladi i igrali NFS U kec i lozili se na Lexus style stopove :icon_smile:
A kako vidim po komentarima da dobro znas sta hoces tako da i nije potrebno neko pametovanje sta da radis od nas;)
 
Član
Samo ti daj Damiru pare i "reci kupi felge", to je to :D Što Davor kaže baš je lijepo auto, malo mu fali i bomba
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/5794417/alu-felge-astra-g-vectra-c-sport-16-sa-gumama-205-50-16-5x110/

Ove su topp meni se svidjaju al opet svako ima svoje
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Te astre su meni lijepa auta ma pogledas kod dragona u garazu i to je to :)
Mada te felne previse auta ima da bi bile zanimljive.
A za te stopke...pa bilo je vrijeme kada smo svi bili mladi i igrali NFS U kec i lozili se na Lexus style stopove :icon_smile:
A kako vidim po komentarima da dobro znas sta hoces tako da i nije potrebno neko pametovanje sta da radis od nas;)

Hvala,hvala :)


zlajaaa je napisao(la):
Samo ti daj Damiru pare i "reci kupi felge", to je to :D Što Davor kaže baš je lijepo auto, malo mu fali i bomba

U pravu si mozda i tako bude haah :D ;);)

MuMa je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/5794417/alu-felge-astra-g-vectra-c-sport-16-sa-gumama-205-50-16-5x110/

Ove su topp meni se svidjaju al opet svako ima svoje

Nisu lose,al moze i bolje ehehe

Opaaaa ovo vec pocinje ;);)
 
Top