Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hvala svima , hvala enese najbolje je tako ne moze drugacije :D imam mali problem sa farovima pa mi se zato najvise i ne postavljaju jos ali neka ih do zime onda cu fino sve da sredim , caka je sto samo idu orginal xenoni u nega d2s sijalice pa cu morati malo kemijati da to napravim da radi za prvu pomoc i takodje su mi na jednom faru pukla oba nosaca jebi ga farovi nisu novi a izgleda da je neko imao udes pa se pokidalo ali nista sto plasticar ne moze rijesiti , sutra postavljanje bit ce par slika :cool:
 
Početnik
Predobri farovi a to za nosace i sl sve to plasticar moze da rijesi ili nadji neke obicne na otpadu sa isprwavnim nosacima pa te sa lecama pokusaj prepakovat u kuciste od obicnih.Ako me razumijes
 
razumijem al nije moguce , nosaci nisu skroz pukli samo eto nije krug neko je polukrug zali malo nosaca rijesit ce se to , vise me brine ovaj xenon jer cu morati da pravim na obicnu sijalicu al to mi ne zvuci kao dobar posao :D
 
uzmi D2S sijalice sa obicnim prikljuckom, kao kod mene, i nemas kemijanja, samo sijalice kupis, balaste imas :D:D:D


evo sijalice , ne obracaj paznju na ovaj zarez veci, on je kod mene radi CCFL izrezan, inace ne dodje, a kao sto vidis na slici ispod, obicni prikljucak na standardni balast, + i - ;)

17348213.jpg


18082011016.jpg
 
nisam cekam "Elektricara" da se nadjemo da to rijesimo , juce nije mogao nadam se da cemo ga danas zalomiti da to napravimo , xenoni cekaju u kutiji :cool:
 
jesam vala a ide zima tad ne vozim , sreca pa ga nisam registrovao bezveze tek nedavno , morat cu nekako sve to da nadoknadim :D
 
Član
cuj ne vozis zimi, to opelu u "upustvu" preporuka izbjegavati voznji zimi radi zna se vec cega :D :D

cim stavis, slike, leci ce pravo :cool: ima da grmi ;)
 
Naravno da nije radi toga , taj problem je Opel davno rijesio ;) da bi vozio zimi morao bi uzeti fabricki set branika , dizati gewinde i staviti neke 16"ske sa zimskim gumama sto mi se ne isplati , 3 mjeseca ne vozim auto kad je ono najgore vrijeme odprilike pocetak decembra do sredine marta a vala tad i nemam razloga da ga vozim po onom snjegu i odvratnom vremenu :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top