Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Auuuuu predobro!! :cool::cool: Mada nekako mislim da bi dobro stajala tablica naprijed?? Nekako mi fali taj detalj.. Jesi li probavao da je zaljepis naprijed? vjerujem da bi dobro bilo. :icon_smile:
 
Član
izgleda presavrseno, ljepse je bez onog malog znaka na masci, puno ljepse, jesi razmisaljao o onim maglenkama okruglim dole u mrezicu da nabacis kad budes nasao sacastu mrezicu mislim da bi pravo dobro sjele...
 
hvala svima , sto se tice znaka skinuo sam ga da ga sredim malo jer se ogulilo , ofarbat cu ga u mat kao i masku i ide nazad na auto , nece biti upadan kao prije al jako je bitan meni , a maglenke ce takodje da idu na auto ali sam razmisljao o daytime da uradim jer imam par slika kako stoje na Astri posebno na ovom braniku , evo jedna slikica



i da kad sam vec okacio slikicu planiram i da uzmem pragove kao na ovoj Astri aBd
 
Početnik
Moje misljenje je da nestavljad daylight.Doveo si je do savrsenstva i nemoj dirati.Ali to je moje misljenje jer stvarno astra je za 10 pogotovo sa novim OEM farovima.Jos samo felgice ofarbaj i to je to.
 
Vidjet cemo jos otom potom :) Evo par slika od maloprije , slaba mi baterija na aparatu pa nisam imao vrmena da namjestam modove i opcije pa sam samo opalio par slika da se vidi kako to sve fino bljesti , nije bas po mom ukusu ali eto bitno je da se vidi voziti :cool:

Evo ih samo pozicije leduse



i onda sa fenjerima






hvala dallas
 
Član
:cool: :cool:

a sta ti je ovo na felgi, nije valjda vec malo izubijana il je samo prljava, ovo po rubu :icon_rolleyes:
 
Član
astra je zlo definitivno, jos kad odradis ovo sto si zamislio bit ce to pun pogodak, samo naprijed:cool:
 
wooow svaka cast druze .....astra za pozelit mada nisam ljubitelj opela ali kad ovako vidim zacas promjenim misljenje ...heh;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top