Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ispred mene su narandzasti corado tj on je prvi i onaj audi jaje bijeli , imas slike u temi protuning i na fb
Boki hoces ovaj kao kod mene od SUBARU-a?
 
Član
Moze, posalji mi, ili napisi ovdje, kako ti draze :icon_biggrin:

Kontam svoje celicne felge u takvu boju obojit, pa ako ne bude valjalo, ici ce druga, ko ih sisa :D
 
Eo kao sto sam i rekao danas stigao opet paketic i to bajramski :cool:

Rastavljen:

pa ga malo sklopio


pa cemo lagano da ga natakarimo poslije ovog lijepog praznika jer ima tu posla satak sigurno , pored toga stigao i jedan motoric za farove sto je falio da se mogu gore dole micati , hvala Adi-u (shelby) koji je to uredno dovukao do mene :cool:


Ako sve bude po planu slijedeci update ce biti opet iz moje sobe al ce biti nesto GOLEMO :lol:
 

JD.

Član
Little Dragon je napisao(la):
Ispred mene su narandzasti corado tj on je prvi i onaj audi jaje bijeli , imas slike u temi protuning i na fb
Boki hoces ovaj kao kod mene od SUBARU-a?

ne znam bas da su toliko losa ta 2 auta ali eto... ti nemas gepek uradjen i motorni prostor i unutrasnjost nisi puno mjenjao

znas da se sve gleda a ne samo vanjski izgled
 
Eo iako je kisa usula ja sam malo sarafao , rastavio sve , izvadio stari mjenjac i et nisam imao masti kuci moram prvo da zamazem novi pa da ga vratim tako da se sutra radovi nastavljuju . Uglavnom nema jos puno sam da se sve sastavi . I naravno sve sam radim i uzivam u tome :lol:



i Stari VS Novi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top