Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo ga slikica sa Show-a . 3. Mjesto sto je za mene jako ponizavajuce i prema mom radu i prema meni kao osobi al sta ces to je ta tuning scena i zbog toga se ja ne takmicim inace ;)



Uskoro stize par novih stvarki pa ce biti slikice
 
Član
realno meni je auto vrh, da kazem jedini minus je zadnji branik iz razloga sto kroz njeg prolazi rora...
a to malo da prokomentarisem oko style takmicenja, kad god zapocnem temu ispadnem hejter.
realno ne mogu da shvatim
kako auto u koje su ugurane sve moguce dzidze iz autoshopa i na koje je potroseno tonu karbon folije moze pobijediti ovakav jedan.?
 
Razmisljao sam da ukinem bas skroz auspuh i da zatvorim da bude cisto al et nabavi se orginal remus pa da se malo pokaze :) , nije to hejter to su miljenja koja se cijene kao sto su i ukusi razliciti naravno.
Sto se tice takmicenja necu da komentarisem vise sve sam rekao a zato sam ti i slao PM da me prosvjetlis jer nisam vjerovao u to sto su mi raja pricala niti se zamarao al ovako kad vise ljudi potvrdi to je bas nisko
 
Član
ko zmaj, :D a styling sta reci, "specificno" je kod nas...
al sto ti je kvalitet fau wau znaka, vozis sa njim i nikad da otpadne il da mu nesto bude :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top