Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eo malo se druzilo sa Opelovcima iz HR , tacnije dosao mi malo u posjetu moj dobar prijatelj Dario sa zadacom od OPC-a , nekad je Astra bila crna sa 1.6 motorm a sad je full OPC II od motora do branika itd itd , jedna mala slikica vrijeme je bilo kriza pa je moja njuska samo izvirila :cool:

 
Eo sitni update da me drzi u zivotu dok je zima , malo sarafam ne znam sta da radim dok je zima , postavljo neke filtere qurce palce i et ponovio se sa jednim Exide-om Premium 77Ah , skinuo volan sad u ovo dan dva cu ga odvuci na farbanje u boju auta i et ceka se toplije vrijeme da se nastavi raditi . Trenutno najbitnija stvar mi je ispravnost , sve sam skupio djelove za veliki servis i lagano pripreme za Karlovac na Opel Tuning Show




i jedna "snijezna" :cool:



i ako moze usluga od PS cunera da mi odrade felge u sto vise nijansi ili objasne kako se radi jer planiram da ofarbam felge al nemam prestavu sta da radim , htio sam ih ostaviti u fabrickoj boji samo ih oziviti jer imaju parnica al sad mi nesto opet vuce na to da ih opinturam u neku boju , samo nemojte tamne jer ne volim pojedu felgu

 
Član
Odlicna ti je Astra drug sve pohvale za ulozeni rad :cool::icon_biggrin::cool:

Evo ja sam ti uradio dvije nijanse nezzz svidja li ti se ako treba neka druga boja reci pomocu koliko mogu ;)

10ehooi.jpg

2jz0ab.jpg
 
Ne bi drecave jer ipak nije mi ni auto neka upadna boja , vise na neku "luksuz" varijantu , moze proba te bordo , boja auta , neka tamnija siva mozda , sta ja znam nesto na taj fazon
 
Član
al ti crna najbolje ide uz tvoju boju auta, crne krom bi se sijale nebi ga zatvorile a ako nećeš tako onda je najbolje u boju auta ili da ih uglanjcaš jer svaka druga boja će ti odudarati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top