Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
lijepo je satić ispao;) .. ja sam se 6 sati mučio da svoj napravim da bude ravnomjerna svjetlost :icon_biggrin:
 
Mehanika ide zadnja , trenutno radim samo na max ispravnosti , mjenjam sve sto daje bilo koji znak potrosenosti da bude sve fabrika a aBd ako ostane i dalje auto kod mene sto 80% da hoce radit cu malo i mehaniku naravno nista pretjerano max nekih 200ks ili ako mi se posreci na nadjem 2.0 turbo pa da prepakujem
 
tacno tako , za tu cifru mi treba nekih 2000km (sa popustom sponzorstvo) da uzmem potrebne dijelove za nekih 200tinjak KS sto opet nije lose jer ostaje atmosfera koja mi je jako draga al opet ako izleti kakav LET rado cu ga ubaciti :D
 
Et ga druga dan Nove godine prosao jako lijepo :lol: malo se sarafalo , ja radio zena mene slikala , za sad sam zavrsio kvacilo i kocnicu dok cu gas morati malo da preradim jer nisu itenticne elektronske papucice od sajle pa imaju drugaciju saru uglavnom nista strasno cas posla al se ne moze po zimi djaba , evo par slikica



 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Et ga druga dan Nove godine prosao jako lijepo :lol: malo se sarafalo , ja radio zena mene slikala , za sad sam zavrsio kvacilo i kocnicu dok cu gas morati malo da preradim jer nisu itenticne elektronske papucice od sajle pa imaju drugaciju saru uglavnom nista strasno cas posla al se ne moze po zimi djaba , evo par slikica

Nemoj papucice da mi krades:cool::lol::lol:
Super su legle jer opelu sve lijepo stoji;)
 
@khalifa hvala drug nemoj nista da zavidis kupi i ti jednu pa lagano sredi :cool:
@A20DTH ma drug Opel je cudo , prave takve djelove da i fabricki izgledaju sportski :D
 
Eo iz dosade sastavljen i mali video , sada je s slikama a uskoro tacnije dok otopli ide jedan video sa HD kamericom :cool:

http://youtu.be/GvXxj3QwdpQ
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top