Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Opel Astra G OPC

Ev jedna malo starija slika , instalirao sam PS pa se malo stelim , ev jedna slikica onako beze ...
 

Prilozi

  • Dragond.jpg
    Dragond.jpg
    99,4 KB · Pregleda: 180
Član
RE: Opel Astra G OPC

Vidio sam ti auto u utorak u konjicu, parkirano bilo na trotoaru...fino izgleda koliko sam mogao osicat u polumraku :)
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

vala brate onda te neko kopira, crna isti branici kao kod tebe, momo TenS felne...
 
RE: Opel Astra G OPC

Eo nisam odavno nista posarao pa da se javnem , iako je auto na prodaju (a kako je krenulo ipak ce ostati kod mene) ja i dalje raduckam pomalo dok se ne proljepota za ozbiljnije radove naravno ako autic ostane u mom vlasnistvu , neke dzidze su mi dosle pa reko da podjelim s vama :cool:



Kao sto se vidi na prvoj slici kupio sam Alpine SBS-05DC zvnucnik (koji sam stavio na prodaju tek onako) jer namjeravam da pravim u autu malo ono 5.1 sminkicu pa sam citao komentare i svi hvale bas ovaj zvnucnik , inace ide na mjesto od playera ali ja cu jos da vidim gdje cu tacno da ga smjestim :) Stvarcica je naravno nova kao sto se i vidi na slikama...




Onda mi je isto konacno stigao ekran 7" sa odvojivim kucistem , tacno takav sam i trazio radi danasnjih lopova sve odnsose pa da ja to mogu fino unositi u kucu , takodje nov :)




I zadnja stvarcica POWERFLEX gumice za nosac motora naravno nove cekaju montazu cim se ovo vrijeme proljepota abd :)



Et ga toliko od mene za sad vidimo se uskoro opet ;)
 
RE: Opel Astra G OPC

i kod mene je slicna situacija, prodajem auto
a pomalo kako se sta stigne i uradi;)
fin je ovaj lcd, ako nije tajna posalji na pm cijenu
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

o ovom autu se nema sta puno reci gledo sam ga uzivo super je i samo tako nastavi
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

drago mi je sto je i dalje sredujes,ako je i prodas nadam se da nece u lose ruke da ode, mada najbolje bi bilo da ostane tu gdje jeste;););)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top