Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Opel Astra G OPC

Mislim da sam vec napisao al ev opet cu unutrasnjost ce se farbati to je sve zbog nedostatka para a i emotivno sam bio vezan za centralnu konzolu jer mi je iz proslog auta , sve ce biti crno , a sto se tice plastike interijera ne znam na sta mislis ovo su sve ofarbani fabricki djelovi , s vana je pitanje ukusa al hvala na komentaru :cool:

Ev jedna slikica s mobitela dok je Frenky jos u raspadu :)
 

Prilozi

  • SP_A0566.jpg
    SP_A0566.jpg
    85,8 KB · Pregleda: 257
RE: Opel Astra G OPC

ev malo sam se ponovio, stari dvd je otisao pa sam odma kupio sebi novi , takodje JVC jer su mi se uvijek svidjale ove izvedbe , radi se o JVC KD-AVX44 i ima bas sve sto sam trazio , znaci skoro cita sve moguce formate , ima jako dosta opcija , zvuk mi se extra svidja mnogo bolji nego na AVX1 modelu , nisam jos slikao u autu al ovako momcina izgleda....
 

Prilozi

  • p105KDAVX44-f_mt.jpg
    p105KDAVX44-f_mt.jpg
    25,6 KB · Pregleda: 58
RE: Opel Astra G OPC

Hvala svima :cool:

Ev malo se opet radilo oko gepeka , kutija i pojacalo mi nisu bili fixirani pa sam odlucio da uradim nesto po tom pitanju a ne dodam puno kilaze i naravno da moze biti plug and play da se u svakom trenutku moze izvaditi , krenuo sam s podom da napravim prvo osnovu koja ce fixirati kutiju



Poslije toga sam isjekao i fabricki cilim u istom obliku da ne moram bezveze trositi pare na presvlacenje MDF-a



I onda sam to ubacio da vidim kako ce sve izgledati ..






Najveci razlog sto sam sve ovo poceo da radim je sto mi se kutija pocela raspadati , tj previse je woofera promjenila i od silnog sarafanja obruc je poceo da se cjepa...



Jedino rijesenje (koje sam ja mogao smisliti) a da mi ostane ista kutija bila je da napravim novi poklopac koji cu pricvrstiti za postojeci , to je krenulo prvo rezanjem daske da se vidi kako ce to sve da stane ..



i tu je i stalo :lol:

Nisam mogao vise danas , sutra cu nastaviti pa ce biti slikica kako je sve to ispalo , Pozzzz :123:
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

Dobra je ta kutija ;)

Ako ces vec tapacirat i kutiju ponovo,vidim da si prenju stranu platna ovu vec ogulio,skini sa citave kutije platno a prednju stranicu kutije ovu napravi novu od medijapana pa iskruzi otvore i zavrni bit ce i ljepse i funkcionalnije,sarafe odvrnes a spojeve ako dobro lepilo drzi moras polako sa testerom rucnom il ubodnom pilom isjeci ...

Uk kako je ovo odvaljivalo u toj kutij :D


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Sretno sa radovima ;)
 
RE: Opel Astra G OPC

Hvala brate na savjetu al vec sam ja to odradio na ovaj nacin , cekam jos da mi Igy donese malo sarafa da sve fino pricvrstim , i da kupim platno da ovo fino sve na novo presvucem ..



A mjesto za rad je ustupio moj dobar prijatelj Amir , hvala brate :cool:



I moj KRS za kraj ..

 
RE: Opel Astra G OPC

extra ti je ovo ispalo, cak i bolje nego sto sam zamisljao da ces odraditi, mislio sam da ces sktor nesto lijevo........
uglavnom sve super.........
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

Little Dragon je napisao(la):
hvala brate potrudio sam se :)

jbt to kad od njega motor ne čuješ :lol: zezam se naravno... ;)

svaka čast, pa da opet bude pehar slijedeće takmičenje ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top