Opel Astra 2.2 150 PS zamjena

Opel Astra 2.2 150 PS zamjena

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eo ljudi dns sam gledao opel astru 2.2 benzin 150 ps extra stanje tek uvezena radim zamjenu 1 za 1 eo o kojoj se astri radi
http://www.pik.ba/artikal/2532359/opel-astra-vauxhall-full-oprema/
posto jos nikad nisam imao astru da je benzin :)
 
Član
vauxall :icon_smile: provjeri ti to ima li razlike s klasičnom što se dijelova tiče da nebi naručivao iz engleske
 
Član
Nema razlike osim sto su kod vauxhalla volani na desnoj strani tako da je ovo vjerovatno prepakivano na lijevu.
 
Član
RE: Opel Astra 2.2 150 PS Ljudi HITNO

ljudi hitno mi treba koji savjet neznam da li da mijenjam ili na zanima me za dijelove kako sta :))))))))

A20DTH je napisao(la):
Nema razlike osim sto su kod vauxhalla volani na desnoj strani tako da je ovo vjerovatno prepakivano na lijevu.

Hvala druze MNOGOOO :cool:
 
Član
pa sve je moguce :) otici cu ovo koji dan da pogledam Asteroida :) samo ona je jos zesca od focusa
 
Član
MuMa je napisao(la):
ahm pa sad sam se cuo sa momkom kaze da je Oprema VAUXEL :) :icon_smile:

A meni kaže da nema pojma šta to znači, tako ju je kupio.:D

I meni se sviđa, odavno nisam vidio ovako opremljen model.:icon_smile:
 
Član
:icon_confused: hehe lika pitaj ga jos nesto :) mozda nesto se zanimljivo sazna ma nisam ni ja mislio ici sam :) ide samnom majstor jedan :)
 
Član
koliko sam ja upucen u opel oprema vauxhall ne postoji, jer je to proizvodjac isto kao i opel. Sad, kod mene na vecini dijelova pise GM , nigdje opel/vauxhall. To je neka mufljaza sa tim kolima
 
Član
Neznam druze ni ja sta da kazem iskreno idemo lagano u grand auto pa sta ljudi kazu da provjere broj sasisje :) jer ona je kupljena u neumu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top