Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Ako nisi odlučio još, uzimaj xD
Puno bi ljepše pristajali...
@Auto (cjelokupno) - vidi se da je jako očuvano. Sretno sa njim.
 
Član
mafica .pwn je napisao(la):
Ako nisi odlučio još, uzimaj xD
Puno bi ljepše pristajali...
@Auto (cjelokupno) - vidi se da je jako očuvano. Sretno sa njim.

hvala druze na komentaru,a za stope,izgleda nista od toga,ovaj kolega ima nekih problema,nema veze,ici ce ove moje za još jednu nijansu tamnije i tada bi trebale biti full black :D
 
Član
prijateljski savjet od mene, nemoj to radit sa stopkama
ako ikako mozes probaj nadji neke originalne da ti se svidjaju
a to sa tamnjenjem je samo pitanje vremena kad ce ti se neko nabit u guzicu zbog slabe vidljivosti ;)

bar ja sam tako par puta naletio na te sto se jedva vide navece
 
Član
Ima jedna u gradu s tim stopama onak nije lose jest da je ona crna i full body kit ima pa dobro izgleda
 
Član
ma kakvi to,totalno zatamnjivanje da se ne vidi jasno signalizacija ne dolazi u obzir,hajmo reci da imam prednost sto su LED,pa je vidljivost jedno 10x jaca nego u fabrickih,pa mogu jos jedan sloj nabaciti :D
 
Član
drug gledam ama nekako mi ovaj spojler nazad nikako se ne uklapa, jest da je to sam moje misljenje al razmisli ;)
 
Član
rtkb3905esb8zz3yyhoz.jpg


u5tqf9anlvdsrv35tm0o.jpg


9lo1tc0n9kx4s5c24wb.jpg


fp5fpnyv5duno978h63.jpg


eto ti slika i guma vise :lol:
 
Član
extra su sjele felgice, bogami uzivo puno ljepse izgleda nego na slikama, bas smo ja i struja komentarisali kad smo ugledali auto iz daljine kako se priblizava, samo naprijed buraz;)
 
Član
po uzoru na Dragona,mali preview :D
branici lakirani i montirani,u ponedjeljak idu finese,tj zatezanje,dotezanje,ide dupla rora ovalna i mrezice na zadnji branik :icon_biggrin:

scaled.php


scaled.php
 
Top