Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Član
strujaze je napisao(la):
Sjecas se sta si mi ono rekao kad smo neki dan isli po moj branik u sarajevo...."eeeeeeee moj struja,tuning je jebena bolest" :D i potpuno se slazem sa tobom :icon_twisted:

to je to...
jarane idem ulicom sam i gledam u daljinu,da me neko vidio rekao bi ovog je*eni problemi muce :lol:
 
Član
Shelby je napisao(la):
idu one za još jednu nijansu tamnije,nisam 100% zadovoljan :D
al' evo jedan hint,izuzetno sam se naložio na gewinde :lol:
skuplja se za njih :icon_biggrin:

budi kao ja, kani se gewindi, ostavi za gorivo kada bude 4marke :D da se moze i tada bacit krug u prazno :lol:
 
Član
raja,da cujem vase misljenje...
dobio sam ponudu za svoje štope da mi kolega kupi ove nove
160620060100ps.jpg

znaci 1 za 1...
ako bih uzeo ove crne od njega,zatamnio bi ih još jednim,eventualno 2 sloja...
sta mislite?
 
Ne znam vala, jesu LED i sve, ali opet tesko da iko dizanira kako treba, nekako mi ovi krugovi s macjim okom bezze... no ako bi tamnio vise, onda bi i leglo vjerovatno ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Ne znam vala, jesu LED i sve, ali opet tesko da iko dizanira kako treba, nekako mi ovi krugovi s macjim okom bezze... no ako bi tamnio vise, onda bi i leglo vjerovatno ;)
upravo zbog toga bi ih i tamnio,da malo padnu u drugi plan ovi kromirani dijelovi i macije oci...
hvala pioneerce na glasu :cool:
znaci 2-0 za crne :icon_smile:
 
Član
nije lose, al' i meni jedino ovi krugovi od zmigavaca i rikverca nekako ne sjedaju xD, al' mozda ce bit bolje kad se zatamni, ima folije pa ozezi :lol::lol:
 
Član
G@GY je napisao(la):
nije lose, al' i meni jedino ovi krugovi od zmigavaca i rikverca nekako ne sjedaju xD, al' mozda ce bit bolje kad se zatamni, ima folije pa ozezi :lol::lol:

joj ljubim te,vidis kako se razumijemo :D
ljepse ove moje,a? :D
 
Član
ja mislim da bi bilo izvodljivo, rastavit stop i sve 'kromirane' dijelove ofarbat u mat/crno. i onda ih zatamnit . ;)
 
Član
Gledao sam ja kod kolege ove ima kao što hoćeš ti da uzmeš... nisu loše, ali definitivno transparentni sprej mora ići na njih da malo ubije ove detalje unutra jer im je cijeli okvir providan... ;)
 
Top