Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - savjeti o angel eyes

Little Dragon je napisao(la):
ove nisam imao tako da ti ne bi znao reci , ona druga vrsta je kriza , al opet kad skontas da to nisu farovi od 1000km neki orginalni mislim da ce ti sluziti dobro ako nisi detaljista

nisam detaljista,al' ne bih bas volio da mi nakon par mjeseci napukne ili da se pocne topiti :icon_smile:
 
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - savjeti o angel eyes

hehehe ubaci odma xenone i ne sekiraj se , topiti se nece sigurno , moze se desiti da samo malo ispuca staklo , meni je to smetalo sad hoce li tebi ne znam
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - savjeti o angel eyes

ma uzmi ih, imah ih skroz jeftino za astru... a sumnjam da su toliko "krs", moguce da zezaju ringovi kao npr na angelsima za fabiu, losije uradjeni pa riknu brzo...
ali se to sredi kod elektricara, uradi kvalitetnije i bude bolje nego novi :icon_smile:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - savjeti o angel eyes

jedan savjet da ne ulazes kes...
skini taj okvir od tablica molim te!
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - farbanje unutrasnjosti DA/NE?

farovi su na cekanju,nesto se drugo moralo sanirati tako da su pare odletile "lete pare,letim ja " xD :lol:

ostalo je nesto novca,pa sam mislio da uradim unutrasnjost auta,tacnije onu plastiku,ventilaciju i sl zaje*ancije...
slika moje unutrasnjosti :



slike kako bih uradio :








da radim?
da ne radim?
sta mislite :icon_smile:
 
Administrator
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - farbanje unutrasnjosti DA/NE?

za farbanje ti ne bi preporucio... vec uradi to sivom folijom, pa kad ti dosadi skines foliju i gotovo ;)
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - farbanje unutrasnjosti DA/NE?

pioneer_09 je napisao(la):
za farbanje ti ne bi preporucio... vec uradi to sivom folijom, pa kad ti dosadi skines foliju i gotovo ;)

ma nema prijatelju u ovom prokletom gradu nista...htio sam i na vrata staviti carbon foliju,nema je nigdje kupiti...tako da mi jedino ova varijanta ostaje...a da budem iskren meni se svidja,sad da li je nekome seljacki ili ne ...
jbg,ne znam :/
ne bih da radim nesto bezveze pa da napravim skalameriju od auta :lol:
zato i pitam :D
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - farbanje unutrasnjosti DA/NE?

meni je ljepse kad je sve crno,pa ti vidi :D
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - farbanje unutrasnjosti DA/NE?

i sam sam mislio farbati, pa skontam nije to to ipak :icon_smile: meni licno najbolje na fazon karbona unutra, decentno a fino... jedino da mi je naci jos carbon foliju pa da lijepim...
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - farbanje unutrasnjosti DA/NE?

hahahaha, nista taman da mu kazem ove godine, pa bude do sljedece :D :D
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - farbanje unutrasnjosti DA/NE?

nemoj u srebrno...ako vec hoces, baci u piano crnu, malo dasak luxuza...ta srebrna je isfurana ima sto godina i ne pristaje po meni uopce...ili piano crnu ili carbon foliju nabavi u Zmayicha...
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - farbanje unutrasnjosti DA/NE?

ne bi bila mat boja,vec bih nesto napravio sa lakirerom da bude sa sjajem :D
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - farbanje unutrasnjosti DA/NE?

ostavi tako kako jes CRNO JE CRNO :D ili odi u kostajnicu kod MARINA da ti carbon foliju stavi :)
 
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - farbanje unutrasnjosti DA/NE?

carbon folija moze samo do info displey-a jer se dalje ne moze zavuci tako da taj dio mozes ostaviti npr crn ako ti ne smeta , ili samo sto rece tibor ofarbati u piano crnu sve ostale detalje a centralnu konzolu bi ja uradio u boju auta , znaci nemoj sve farbati kao ja hehehe :) , evo ovo je bilo u mom sivom autu mislim da je mjera ovako nesto uraditi ;)
 

Prilozi

  • DSC05631.JPG
    DSC05631.JPG
    67,8 KB · Pregleda: 59
Top