Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI

mali update sto se tice radova...
danas sredio maglenke,sijalice nisu bile uredu,sad' je sminka :lol:
a nekada predvecer bih trebao dobiti masku bez znaka...uskoro slike :icon_smile:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI

evo jedna brzinska slika maglenki...



zenicani,ako ko vidi astru da vozi sa maglenkama i pozicijom...taj sam :lol:

a dosla je i nova maska bez znaka,JOM grill...sutra postavljanje!



 
Administrator
RE: Opel Astra 1.7 CDTI

eto je napokon... sad cemo da vidimo je li isto kao sto sam ti napravio u PS :D
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI

evo je...postavljena maska...
iznenadio sam se sa kojom lakocom se skida,15 min u vrh glave :cool:





evo par brzinskih slika :icon_smile:







sljedeci na spisku su crni angel eyes :D
(al dok se skupe pare za njih :lol: )
mislio sam xenone nabaciti,ali posto trebam staviti sociva na ove farove,vise mi se isplate angel eyes...
 
RE: Opel Astra 1.7 CDTI

ako hoces masku bez znaka, mozes izvaditi taj kromirani znak opela, ostace sve crno, dok se nesnadjes za pravu masku, i to mozes vratiti opet kad god hoces
 
Administrator
RE: Opel Astra 1.7 CDTI

astra_2.0_16V je napisao(la):
ako hoces masku bez znaka, mozes izvaditi taj kromirani znak opela, ostace sve crno, dok se nesnadjes za pravu masku, i to mozes vratiti opet kad god hoces

a jel vidis da je covjek postavio masku bez znaka.... prati malo....cccc
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI

pioneer_09 je napisao(la):
astra_2.0_16V je napisao(la):
ako hoces masku bez znaka, mozes izvaditi taj kromirani znak opela, ostace sve crno, dok se nesnadjes za pravu masku, i to mozes vratiti opet kad god hoces

a jel vidis da je covjek postavio masku bez znaka.... prati malo....cccc

nema veze,svaki savjet je dobrodosao ;)
hvala astra_2.0_16V ;)

i hvala pioneer_09 sto se brines i upozoravas ;) :icon_smile:

evo jedna slika nakon kupanja da se malo osvjezi tema hehe :D



nakon sto me Little Dragon posavjetovao,odlucio sam da necu uzimati angel eyes,vec cu staviti xenone 6000 k,hvala drug ;)
i bice promjenjene stopke,samo dok skontam koje da stavim,u obzir dolaze samo tamne stopke,crne crystal,smoked i sl... ako neko ima ovakve ili zna gdje ih ima neka napise,znam da ima u Taxi-baru,al' samo crystal,LED su mi malo preskupe :D
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI

nazalost lose vijesti od mene sto se tice astre...
sutra je narucena kod "doktora" da joj zamjeni regler...
ne puni mi akumulator... :icon_sad:
sinoc je ostavio normalno u garazu,i jutros da upalim,kad prazan akumulator...:icon_sad:
nista od stopa i xenona do daljnjeg,prvo se sredjuje regler (daj Boze da nije alternator uheban),idu novi diskovi (stari skripe da Bog sacuva) i zamjena filtera i ulja,doslo je vrijeme i za to...
treba mi vas savjet koje ulje da uzmem,koje je najbolje za CDTI motor,Castrol Magnatec :icon_question:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI

Ajde bit ce bolje, ako ne bude gore :icon_smile:

a hos ti cunirat sa maglenkama, trosi to struje :D :D
 
RE: Opel Astra 1.7 CDTI

taman da skupis fino i kupis farove kako treba i da ne stavis kao ja u obicne farove xenone istopit ces raju ispred sebe :cool: a ono sto se mora mora se prvo se rijesi mehanike da sve bude ispravno kasnije sredzuj izgled
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - savjeti o angel eyes

nakon sto je mehanika sredjena,vracamo se izgledu...
na red su dosli angel eyes farovi...nasao sam povoljno nove farove,ali bih htio da cujem vasa misljenja i iskustva sa ovakvim farovima...da li pucaju,tope se i sl...
uzimam nove farove iskljucivo zbog xenona...pa me interesuje zna li neko kako se ponasaju kada su xenoni u njima...
evo slike farova,pa da vas cujem :icon_smile:



 
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - savjeti o angel eyes

ove nisam imao tako da ti ne bi znao reci , ona druga vrsta je kriza , al opet kad skontas da to nisu farovi od 1000km neki orginalni mislim da ce ti sluziti dobro ako nisi detaljista
 
Top