Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Član
.nOKe je napisao(la):
sad brate ne gledaj nista ispod 17", poslusaj me :))

kad se ovo sve fino prelakira i smontira,idemo u lov na 17ke Oxigin 1 :icon_twisted:
ima vec par kandidata na piku,dok skupim kesha :D
 
Legend
16ke ce izgledati smjesno, zato kazem
obavezno 17
tepsija je gurao 18ke na stock pa je extra izgledalo.. stoga nemas sta da brines :)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
16ke ce izgledati smjesno, zato kazem
obavezno 17
tepsija je gurao 18ke na stock pa je extra izgledalo.. stoga nemas sta da brines :)

znam,znam,imam dobrog mentora,kod Dragona imam diplomski u vezi felgi na ljeto :lol::lol:

dok dodju na red,idemo jedno po jedno :)
 
kad se sve postavi ako bude odsupanja lako cemo mi od ovih pragova napraviti ravne bez uvrtanja bitno je da imamo podlogu:lol: a 17ske aBd ide Shelby dobrim putem , nekad ga malo treba usmjeriti al ne bjezi puno dobra mu je spura :D
 
Član
molim lijepo za malo ozbiljnosti! :D

branik-tu
pragovi-tu
felge-ne tu :lol:

kif1948hc3.jpg




branik je rieger,al' su slicni :p
 
Član
Lijepo izgleda,nesto mi u zadnje vrijeme upadaju ove astre u oko,a i kolega mi srediva istu pa mozda zato,nego kad cemo se mjenjat _:D
 
Član
DJ_M4rko je napisao(la):
Lijepo izgleda,nesto mi u zadnje vrijeme upadaju ove astre u oko,a i kolega mi srediva istu pa mozda zato,nego kad cemo se mjenjat _:D

hehehe,za jedno godinu dana,dok sve sklopim na svojoj,unutrasnjost i to :D
 
Član
Dobro si ovo posložio... samo slaži na hrpu, pripremaj lagano sitnice preko zime i onda na proljeće samo polakiraj i složi...

FelUga ima na svakom koraku, nemoj da te to zabrinjava... naći ćeš već nešto što ti odgovaralo i uklapalo se u cijenu... ne sekiraj se puno oko toga ;)
 
Član
antrax je napisao(la):
Dobro si ovo posložio... samo slaži na hrpu, pripremaj lagano sitnice preko zime i onda na proljeće samo polakiraj i složi...

FelUga ima na svakom koraku, nemoj da te to zabrinjava... naći ćeš već nešto što ti odgovaralo i uklapalo se u cijenu... ne sekiraj se puno oko toga ;)


jos da uzmem dupli ovalni nastavak auspuha i to je to,sto se tice sitnica :icon_smile:
 
Član
slazem se s limpijem ali ne presiroke gume valja to astrica da nosi...ipak kad sve to postavis na proljece ce biti prava CURICA..;)
 
Top