Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update,prednji branik FK Racelook :)

Meni se sviđaju branici samo dok se odrade biće vrh..samo naprijed..pozzzzz:cool:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update,prednji branik FK Racelook :)

bad_look je napisao(la):
Meni se sviđaju branici samo dok se odrade biće vrh..samo naprijed..pozzzzz:cool:

aBd,financije diktiraju tempo radova...
hvala druze :cool:
 
Član
eto ga,body kit kompletiran,stigli pragovi Rieger Infinity...
aBd na proljece lakiranje i montaza :icon_biggrin:
ovo sam ih samo naslonio,da vidim kako joj leze i koliko su nizi u odnosu na fabricke,samo cu reci "puno brate" hahahah :lol::lol: :D

381028_10150471877694036_657859035_8373666_447099235_n.jpg


90616917.jpg
 
Član
iskreno sve ostale dijelove body kit-a si pogodio al zasto od svih izvedbi tuning pragova si morao utrefit one 'frkane' pragove ;) ;)
 
Član
jedino pragovi su malo skakljivi, ali ko zna kako ce to izgledati kad se sklopi.. uglavnom fino ti ovo sredjujes, a prednji branik je sex :cool:
 
Član
hvala hvala :)
Chuza,ove sam pragove uzeo jer sam se licno uvjerio da fino leze sa mojim branicima,zujao sam po netu zadnjih 7 dana,gledao,dumao glavom,zna Dragon :lol: :D
a i nisu bas toliko zakrivljeni kako se cini,sve zavisi od tacke gledista,ovdje je radio jos blic,svijetlija boja u odnosu na boju auta,nisu fino fiksirani i sl,meni se iskreno svidjaju :D
 
Član
Ma sad si pravo trkaci :lol::lol: samo napred, jos ti ja opruge prodam i nea sta :lol::lol:
 
Član
nek si vala i to rijesio, znam kolko te to morilo, sad lagano vrsi pripreme za montazu
na proljece se baci u posao:cool::cool:
 
Legend
ja bih uzeo one fabricke pragove, mislim da su po dubini isti, bitno ti je da prate prednji i zadnji branik, malo je diskutabilno ovo na sredini sto je uvrnuto, ali moze se to kitom sredit, da se izjednaci..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ja bih uzeo one fabricke pragove, mislim da su po dubini isti, bitno ti je da prate prednji i zadnji branik, malo je diskutabilno ovo na sredini sto je uvrnuto, ali moze se to kitom sredit, da se izjednaci..

visina fabrickih pragova je 8 cm,dok kod ovih na krajevima visina iznosi 13 cm,na sredini 10-10,5... nije toliko uvrnuto,koliko se cini,najmanji problem zakitovati ako mi isfura i dosadi...
na ovim slikama se vidi da nisu toliko uvrnuti;

33446640.jpg


27929583.jpg


mada,meni se svidjaju,ne vidim razloga sto bi ih prepravljao,jedino ako baš budu odudarali,al koliko sam upratio,fino stoje :D
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ovo kao da nisu isti pragovi
ovo je vec druga stvar..
mislim sam da su oni ha fu ovrnuti..

hahahah,ha fu :lol:
kazem;u mraku slikano,blic,svijetlija boja,takva tacka gledista :icon_biggrin:
@kavaz, i to dobro ispuhala,ebem joj porijeklo,jos ovu zimu ce da izdrzi :icon_mad:
 
Top