Old vw's never die!, they just get lower!!...

Old vw's never die!, they just get lower!!...

Član
ne mislim na izgled auta, nego ne uklapa se fino u ovu pozadinu, osim ako nije nesto naknadno carpkano po njemu u PS-u... opet samo moje misljenje, moguce i da nije nista od ovog navedenog ;)
 
ma nije ni bitno ustvari, skinuo sam ga sa stranice gdje su trkači auti u pokretu, slika mi je ok ... bio ps ili ne. ;)
 
Član
Porschefan je napisao(la):
ma nije ni bitno ustvari, skinuo sam ga sa stranice gdje su trkači auti u pokretu, slika mi je ok ... bio ps ili ne. ;)

bas neko s falcarama,moguce i bbsicama ovako klizi po losoj cesti:D
jos s ovako niskim i razvucenim gumama,heheh
definitivno PS,ovo na zadnje staklo je ubaceno,a interijer nije od golfa,mada,dobar PS
 
aaaa, pa ovo je možda i najpoznatiji Karman Ghia na svijetu, čak je i službeno testiran. Mehanika je kompletna od Porschea 993 Carrera, a motor je sa serijskih 286 pojačan na 320ks :icon_biggrin:
Ova slika od instrumenata jest od Karmana ali ne od ovovg sa slike, u njemu su svi instrumenti od Porscha

Detalji ovdje:


<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/nhb7nqsoGos?hd=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
Na sta se pocela svodit ova tema? postavim slike i ispalim se, nikad niceg novog, zanimljivog... nije ovdje cilj samo slike kojekave ubacivat, pogotovo duplikate, dodje momak koji se prije par mjeseci registrovo i pocne slike ubacivat, a sve te vec vidjene.... Polako ljudi, pustite osobe koje prate ovu temu od pocetka da je i osvjezavaju.

p.s.

vw06.jpg


Ovo je klasicni ps, pocevsi od felgi, karambolki, izgleda auta, kontrasta, guma, ljudi u pozadini... a da je dobra slika jeste, i neka je ovdje.

Eto molim bez spama.
:icon_exclaim:
 
Riješeno je to, i utvrđeno je da je ps, nekoliko ljudi je već reklo, šta se sad praviš pametan... :icon_mad:
 
Top