Old vw's never die!, they just get lower!!...

Old vw's never die!, they just get lower!!...

Član
Fabricki dvicin duboki branik sa spojlerom od golfa 3 za USA trziste. Bar ja mislim da je tako, ko zna bolje nek napise.

p.s.
Ova fabricka dvica gti je vrh : ) bash covjeka raspolozi dobra slika.

edit.

Da najavim da ce 100-ta stranica ove teme biti specijalna, sa puno slika, projekata, klipova, casopisa, dokumentaraca, old school prica i slicno.
:)
 
Legend
lip nije od US trojke , mislim da je ovo neki od aftermarket poput kamei , rieger isl.

i puno nam se duplaju stare slike , dosta ih je vec po nekoliko puta postavljeno :icon_rolleyes:
 
Član
iskreno nisam neki strucnjak za folcike, al meni ovo na prvom crnom golfu izgleda da je od ralleya lip, kao i maska i farovi naravno, a branik mi izgleda standardni od dvice. :icon_biggrin:
 
Član
xxfmanxx je napisao(la):
iskreno nisam neki strucnjak za folcike, al meni ovo na prvom crnom golfu izgleda da je od ralleya lip, kao i maska i farovi naravno, a branik mi izgleda standardni od dvice. :icon_biggrin:

U pravu si, bice da je komplet rally branik... nekako sam mislio da nije lip, al kad bolje pogledam to je to 100%.
 
Član
golf_R32 je napisao(la):
ma to je zender ralica,ali branik je nekako drugaciji:icon_rolleyes:

nije, provjerio sam... i branik i spojler su od rally-a s tim da rally branik ima ipak razlicitosti u odnosu na obicni duboki:cool:
 
Vidis da je i blatobran od rallya jer se vidi prosirenje , ovo je pravi rallye valjda. Valjalo bi da imas jos slika. I sto se tice ove crvene dvojke. Bila je jedna siva ovaka u mostaru, 4 vrata, znaci SVE od gti-a je imala. Negdje se prodala i ne znam gdje.

http://www.aldissandmore.com/wp-content/uploads/2010/02/golf-mk2.jpg
 
Legend
88ce898e877feb59-large.jpg
 
Član
vw_damir je napisao(la):
golf_R32 je napisao(la):
ma to je zender ralica,ali branik je nekako drugaciji:icon_rolleyes:

nije, provjerio sam... i branik i spojler su od rally-a s tim da rally branik ima ipak razlicitosti u odnosu na obicni duboki:cool:
za branik ne znam,ali danas nasao na stranici gdje lik pise sto je njegov golf da je lip kamei,znaci enes je upravu bio odmah;)
 
Član
golf_R32 je napisao(la):
vw_damir je napisao(la):
golf_R32 je napisao(la):
ma to je zender ralica,ali branik je nekako drugaciji:icon_rolleyes:

nije, provjerio sam... i branik i spojler su od rally-a s tim da rally branik ima ipak razlicitosti u odnosu na obicni duboki:cool:
za branik ne znam,ali danas nasao na stranici gdje lik pise sto je njegov golf da je lip kamei,znaci enes je upravu bio odmah;)

Grijesis, komplet golf je rally i sve je orginalno na njemu:cool:
Pozdravw.
:icon_smile:

dsc01447h.jpg
 
Top