Old vw's never die!, they just get lower!!...

Old vw's never die!, they just get lower!!...

Legend
ooo hvala,crni i bijeli golf.pre jednostavan izgled al opet brutalno nekako,....pogotovo bijeli na 16x9 borbet A,imam nekoliko slika sa boka strasan je
 
Član
Izvinjavam se ako su ovi vec bili ali meni je old school rocco toliko mocan da jednostavno nisam mogao da ih ne postavim ovde.


DownLoad9-19-08062.jpg


collage_lb_image_page9_6_11.png


2772690315316847526fopp1.jpg


171103091138501.jpg


27551386203645eebe45bjh4.jpg


10802nr.jpg


004.jpg


003.jpg


002.jpg


dsc00209.jpg


00sciroccoorangemk1.jpg


scirocco1.jpg


roccoiul9.jpg


IMG_0043.jpg


img6808l.jpg
 
Član
Ma sve je to super , ali 90% ovih auta su show car-ovi, za svaki dan se vozi nešto drugo , a ovo samo do nekog skupa , ali i to znaju ih voziti na prikolicama. Jer nešto čisto sumnjam da se npr. taj plavi Sciroco vozi ,oko motora čisto , da se može jesti sa njega:lol:
A ne kod nas , em je jedino auto , em ga moraš voziti po oranju od ceste , tako da kad vidiš kod nas ovako sređen i ubijen u pod auto , po meni je taj vlasnik ima duplo veći naklon , nego isti takav vani.
 
Član
djordjep je napisao(la):
Ma sve je to super , ali 90% ovih auta su show car-ovi, za svaki dan se vozi nešto drugo , a ovo samo do nekog skupa , ali i to znaju ih voziti na prikolicama. Jer nešto čisto sumnjam da se npr. taj plavi Sciroco vozi ,oko motora čisto , da se može jesti sa njega:lol:
A ne kod nas , em je jedino auto , em ga moraš voziti po oranju od ceste , tako da kad vidiš kod nas ovako sređen i ubijen u pod auto , po meni je taj vlasnik ima duplo veći naklon , nego isti takav vani.

;)
 
Član
djordjep je napisao(la):
Ma sve je to super , ali 90% ovih auta su show car-ovi, za svaki dan se vozi nešto drugo , a ovo samo do nekog skupa , ali i to znaju ih voziti na prikolicama. Jer nešto čisto sumnjam da se npr. taj plavi Sciroco vozi ,oko motora čisto , da se može jesti sa njega:lol:
A ne kod nas , em je jedino auto , em ga moraš voziti po oranju od ceste , tako da kad vidiš kod nas ovako sređen i ubijen u pod auto , po meni je taj vlasnik ima duplo veći naklon , nego isti takav vani.

ma ne moram ga vozati da mi ga je kuci da ga gledam :icon_biggrin:
 
Top