Old vw's never die!, they just get lower!!...

Old vw's never die!, they just get lower!!...

joj kako me nafura ova tema :D :123: :123:
samo bih te zamolio da stavljas vece slike ukoliko imas da se mogu iskoristit u ps-u 1600x1200 :cool:
 

LSD

Član
bas neki dan razmisljam kako bi na golfu cucali farovi od venta,sad sam vidio da je cisti promashaj,a sivkan je vrh!
 
Član
Ma dobro, stvarno, sve zavisi od ukusa.... Meni su ove trojke sa farovima od Venta prelepe... Vento ima nekako jasnije linije prednjeg dela i pored toga sto je auto novijeg datuma moze da se odradi kao autenticni old school! Fabrika je uvek najbolja... bar kada je u pitanju VW :icon_biggrin:
Dobro, na osnovu ove dve slike ne moze ti se ni svideti "Vento-prerada". Zuti je bas "cobanesku" sa ovim uvijenim pragovima i "jeftinim" spojlerima, mada su mu "944" felge fenomenalne, a ovaj drugi ima ove hrom linije koje se bas i ne uklapaju u koncept auta... sta znam verovatno je u pitanju neka faza sazrevanja stila...:D
 
Legend
deez je napisao(la):
Ma dobro, stvarno, sve zavisi od ukusa.... Meni su ove trojke sa farovima od Venta prelepe... Vento ima nekako jasnije linije prednjeg dela i pored toga sto je auto novijeg datuma moze da se odradi kao autenticni old school! Fabrika je uvek najbolja... bar kada je u pitanju VW :icon_biggrin:
Dobro, na osnovu ove dve slike ne moze ti se ni svideti "Vento-prerada". Zuti je bas "cobanesku" sa ovim uvijenim pragovima i "jeftinim" spojlerima, mada su mu "944" felge fenomenalne, a ovaj drugi ima ove hrom linije koje se bas i ne uklapaju u koncept auta... sta znam verovatno je u pitanju neka faza sazrevanja stila...:D

podrzavam u potpunosti;)
 

LSD

Član
ma sve je to u redu.al meni je trojkica vise za neki agresivni stil,mozda zato sto je prva u kojo sam se vozio bila VR6!a imo sam samo 10 god.:lol::icon_exclaim:
 
Član
Ni meni se zuta nesvidja, al' razlog zbog kojeg je tu su upravo felge:cool::cool:
Farovi od vete na trici idealno stoje i za mene je to vrh.... no ukusi su razliciti;)
 
Član
Bas sad uzeh da pregledam i ovu temu ,za koju mi se do sada nije dalo izdvajati vremena.. I naravno sve pohvale autoru teme za ovako odlican izbor slika (bas kao da gledam sve svoje slike iz racunara) i naravo iscrpnim informacijama ..Svaka cast i samo tako nastavi

Evo i jedna slikica sa nazivom tvoje teme (nadam se da se ne ljutis):icon_smile:
j7yvj5.jpg
 
Top