Old vw's never die!, they just get lower!!...

Old vw's never die!, they just get lower!!...

Član
Procitao sam od pocetka do kraja, kako je ovo samo maksimalno kvalitetno pripremljeno... Prijatelju svaka ti cast... Ovo su informacije zlata vredne, a evo, slike nanovo pregledam vec treci put. Mucim se oko izbora boje na svom autu, jer i ja pripremam jedan svakodnevni oldschool projekat, nasao sam jos jednu boju da me muci ;)

Znam koji segment u ponudi zauzima, ali hajde nesto postavi o Polo-u MK1 i MK2...

Samo nastavi ovako!
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Opet dvojka:D, ovaj put spitzer-ova... Amer. Mislim da drug noke fura slican fazon samo sto je ova dvoje vrata:)icon_cool:) i pravi GTI:icon_smile:

Po meni ovo je jedna od naljepsih dvica na svijetu;) , tako malo, a tako mnogo.
p.s.
Koliko su samo auta ljepsa sa dvoje vrata:icon_eek:

Evo jos jedna da dovrsis kolekciju...
http://img442.imageshack.us/i/buckyme4jn1kc3.jpg/
 
Član
hvala momci sto pratite temu;)

@deez, sta te zanima? slike pola mk1 i mk2 il' neki konkretni projekti, informacije...?

:123:




Ova duje je VRH;)

 

LSD

Član
tema ti je perfektna!pun pogodak!
a ja sam sebi uzeo za pravo da postavim slike golfa iz susjedne nam Hrvatske,nadam se da ti ne smeta!

[attachment=20185][attachment=20184][attachment=20183]
Izvorno je bila G60,pa izrasla u VR6,a sad stasala u R32!
perfekcionzam!
 
Low Life,mislim da ne postoji niko na ovom forumu ko ne zna da ovu Duju.

Cojek je izmijenjao felgi na njoj milion,ali ove aktualne,porsche su grrrrrrr

Citao u PT-u o njoj i zaista dvica je savrsena,za pozelit,iako je vw :D
 
Član
Brate postavi sta god da imas o starijim serijama Polo-a, posto mi se generalno svidja zamisao ove tvoje teme ne mogu da preciziram sta me konkrteno interesuje. Znam i ja dosta o svemu ovome, ali mi se dopada tvoj pristup. Sa stanovista novinara divim ti se kako imas pravih informacija i koja je u stvari steta sto se ovako nesto ne objavljuje u auto casopisima i emisijama.
 
BHT Ovisnik
duja sa borbet a falcarama je vrh za mene:icon_eek: jel imas nesto o jetti mk2 koju slicicu il projekt,pricicu:D
 
Član
Jao Boze sto nemam corada :icon_cry: jos kad vidim onaj km/h sat onako izgraviran.... Samo da placem, a ti Damire, samo napred :cool:
 
Član
U sustini, tesko je pisat' o autima poput jetta ili polo jer statusi koji ta auta imaju (ili su imali) i nisu bas na visokom nivou... al' ako skupim par zanimljivih projekata, podataka napisem nesto i o njima, naravno postavim vam slike...

Sad, evo vam po dvije slike jetta mk2 i polo mk1;)

Polo mk1 je savrsen auto za projekta, al vjerovatnoca da ces jednog u Bosni nac' je vrlo mala...



jetta mk2



Cole, kod tebe je bijela jetta??
Ako jeste, po meni, njoj nabacis neke old school felge(bbs rm (rs), zender, ats, smoor roadster), branike sa krom lajsnama i gti ralica sa dvice... naravno nanovo je ofarbas;)
 
BHT Ovisnik
sve je to u planu kad bi ostala,samo nisam ljubitelj neki ovih bbs-ca,prije bih volio brock b1 il nesto slicno:icon_smile:,al svejedno sve je lijepse od stock-a:cool:
ovaj polo mk1 ima u bosni perverzno dobar zeleni sto bude na SR:cool:
 
Mislis ovaj ?

i579570_DSC4283.jpg


Samo ovaj je mk2 ;)
 
BHT Ovisnik
a vid bas,ja se zajebunio:D to je taj,gledao sam ga i u Mostaru i jos nisam sanao sta je u njemu ?
 
Član
@Deez, za kojeg pola si se odlucio? Jesil' ga vec kupio il'?
Koja boja ide, koji motor, felge...?
Otvori temu u garazi il u podforumu PROJECTi...


Evo opet dvica:icon_smile:

Meni se licno svidjaju ovi farovi za americko trziste...


Bijela boja na dvojci dobro "cuci";)


Meni licno nije to to, al' ova slika je dokaz da borbetice uz odgovarajucu boju duji dobro leze...
 
Član
heh, ma uzeo sam MK2 '90. godiste, hlebar...posledja serija... odlican motor, 1300 ajnpric... poceo sam da ga radim al mi je ponestalo love, heh, cekam da mi jos istekne registracija :)
 
Top