Okupljanje u Tuzli 11.10. u 9 SATI kod Omege

Okupljanje u Tuzli 11.10. u 9 SATI kod Omege

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo rece mi Got2b da otvorim novu temu u vezi toga,pa hocel bit sta od toga ovaj put? Prosli put nije bilo lose,samo sto ste se razbjezali cim smo dosli.:icon_biggrin:

Hajd da vidimo ko bi bio za to.
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

ajde ljudi skupite se pa laganice dodjite svi da se druzimo;););)
 
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

Da bude ko prosli put,u Srebreniku se nadjemo mi iz Brckog,Gradacca,Srebrenika,odakle je ono Ivica :icon_biggrin: uglavnom tako ti koji dolaze iz tog smijera i onda u Tz da nas sacekaju Tuzlaci,fino je bilo prosli put,jos nas kisa hebavala,valjda ovaj put nece ;)

Editovo sam,nije Nexus nego Got2b,mijesam vas dvojicu,sori,obojica imate duje i iz Tuzle ste :D
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

Rodjaci OTIMANJE!!!
A najjace je da niko nista ne pise kada se planiralo
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

moze nije problem erole.....ali nezelim da bude kao onda,mi dodjosmo kod omege,a ovi odma sjedaju u auta.....moze dogovorite kad i gdje sam nemojte da poranimo tamo.....
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

ivica je napisao(la):
moze nije problem erole.....ali nezelim da bude kao onda,mi dodjosmo kod omege,a ovi odma sjedaju u auta.....moze dogovorite kad i gdje sam nemojte da poranimo tamo.....

j*iga tako vam je kad kasnite :D:D
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

pa red bi bio da se nadjete nekad oko cca 9h u tuzli, nekih pola sata cekanja na one koji kasne i onda oko pola 10 krenete za pistu da ste tam do 10 ... e sad to je samo prijedlog, vi se dogovorite detaljnije ako vam ovo ne pase ;) ...
 
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

Nesto nema entuzijazma kao prosli put.

Pa eto oko pola 10 kod Omege da nas sacekaju Tuzlaci i ostali,a mi moremo u Srebreniku se naci oko 9,tako da ovaj put malo brze idemo do tz,a ne da se neki (ivice :D) vuku striktno po ogranicenju.

Haj lista ko je za.

1.Erol
 
Legend
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

izgleda da ce biti isti scenario kao i prosli put,jer za nedjelju najavljuju kisu...
ako i ja budem isao s dujom i ja cu vam se pridruziti,pa makar i snijeg padao;)
 
Član
RE: Okupljanje u Tuzli 11.10. pred SR

napravite spisak i odredite gdje da se nadjete...vidje samo da je jedan clan napisao kod Omege...

od 10h pocinje manifestacija i cekamo vas;);)


AMK PIEMONTE TUZLA
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top