Okupljanje Sarajevo 02.04.2011

Okupljanje Sarajevo 02.04.2011

Fap

Član
nedzadr je napisao(la):
Vrlo malo nas je bilo,dosta ih nije znalo za ovo,inace bi dosli

sad se svakakvi izgovori nalaze :)

ako sam ja iz breze nasao ovaj meeting i dosao da neko iz sa nije mogo ondaaaa... xD
 
Član
Ja sam znao, al imao druge planove, a i da nisam, vala ne penje mi se gore.

Pravite meet negdje na ravnom, ne jasem kozu da se penjem po brdima okolo...
 
Član
ma nama je bilo dobro ko im je kriv ;) , da jos ona djeca nisu podletjela pod G-ea mozda ne bi ni bilo interesantno :D
 
Član
aksham je napisao(la):
ma nama je bilo dobro ko im je kriv ;) , da jos ona djeca nisu podletjela pod G-ea mozda ne bi ni bilo interesantno :D

ooooooooooj da kako uletise po G-a hahahhahahahahah a inace meni sve 5 kad je JD sa astrciom doletio gore .nOKe sa dujom koja je 2cm lip od poda ak ne i manje i sve 5 laganice sto nebi i vi ;)
 
Legend
ko zeli nesto uradit naci ce nacin, ko ne zeli naci ce izgovor..
sto se druzenja tice, meni kad je stalo do neceg, da su rekli na igmanu, ja bih dosao tako da pusti te te price.. kad ga treba umocit svi se zavlacimo gore ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ko zeli nesto uradit naci ce nacin, ko ne zeli naci ce izgovor..
sto se druzenja tice, meni kad je stalo do neceg, da su rekli na igmanu, ja bih dosao tako da pusti te te price.. kad ga treba umocit svi se zavlacimo gore ;)

potpis :cool::cool:
 
Član
Ja stao pred kafanom, vidim nidje nikog da znam, vidio samo JD-evu astru i Amelovu fiestu stao 10ak minuta na parking i otiso. Nisam procitao da ste bili na parkingu preko puta kafane. Imam slike kao dokaz da sam bio gore, a na kraj pameti mi da zovem ove sinove koji su bili gore :icon_evil:
 
Top