Okupljanje Sarajevo 02.04.2011

Okupljanje Sarajevo 02.04.2011

Fap

Član
ponavlajm ako sam ja iz breze dosao sa mojim godom koij je 40 cenata dovojen od zemlje mogli su svi :D
 
Član
Kenin golf (od obojice :icon_smile: ) gorili kao i uvijek.prva liga
Aksham pravio kupe-e od motora ching chang hahahahaha
Chuza car :cool:
 
Član
A da se ponovi meet? Ali hajmo radnim danom nekim malo da se opustimo gore a ne Petak navece ili
Subota... tad vecina raje ide negdje drugo u provod... Gore je po meni extra, jos sad kad je lijepo vrijeme sjesti u onaj caffe gore napolje predobro, zezanje fazoni... Zao mi je sto nisam mogao doci, inace sam skoro stalno gore...
 
Član
Haj slijedeci Ponedeljak ili neki drugi dan samo da nije ova sedmica, a i malo ljudi nek se do tad odluce hoce li doci ili ne. Ja dolazim sigurno ali ove sedmice sam zauzet (ispiti) tako da stvarno ne mogu doci. Hajmo spisak ko dolazi sigurice:

NeverMind :icon_biggrin:
Alive
......
 

JD.

Član
Alive je napisao(la):
Haj slijedeci Ponedeljak ili neki drugi dan samo da nije ova sedmica, a i malo ljudi nek se do tad odluce hoce li doci ili ne. Ja dolazim sigurno ali ove sedmice sam zauzet (ispiti) tako da stvarno ne mogu doci. Hajmo spisak ko dolazi sigurice:

NeverMind :icon_biggrin:
Alive
......

haj ti onda reci kad tebi odgovara pa cemo se svi prilagoditi :lol::lol:

brate kakvi ispiti ne uci niko 24 sata dnevno :D
 
Član
JD. je napisao(la):
haj ti onda reci kad tebi odgovara pa cemo se svi prilagoditi :lol::lol:

Ma kad zagusti mora :icon_mad: Pa necete valjda praviti odma drugo okupljanje... neka malo...da se pozelite :lol:
 

JD.

Član
da si ti ziv i zdrav, u najbolja vremena su okupi bili svaku noc i nikad nije bilo dosadno ;)
 
Član
JD. je napisao(la):
da si ti ziv i zdrav, u najbolja vremena su okupi bili svaku noc i nikad nije bilo dosadno ;)

Ma sad su druga vremena, iskreno jednom sedmicno je dovoljno barem tako mislim. E sad ko nema obaveze, djevojku, ljubavnicu :D on moze kad god :lol:

Ma hajde dogovorimo onda odma kad i kako pa da se nadjemo. Mozda da i odredimo neki stalni dan pa tako recimo bubam "Srijeda u 21:00 svake sedmice"
 
Top