ODUZETO AUTO

ODUZETO AUTO

E ovako prije svega lijep pozdrav...Trebao bi mi mali info...Vozio sam Bmw-a STRANCA..Odjavljen,,NA njemu su bile table ja mislim da su ukradene(bile su na autu kad sam ga kupio)..I sad mi je auto oduzeto..SAMo sam dobio potvrdu o oduzimanju automobila i nista vise..Pa bi molio nekog tko zna da mi kaze sta dalje..KOliku cu kaznu dobit??Dal ce tu biti robije??Sta sa autom??Pozdrav
 

LSD

Član
kupovina ukradenog isto kao i ukradeno....
dakle krivicno djelo.....
krivicno djelo: slijedi celija...
po zakonu....no ganjaj kakve stele i bit ces rahat...
posavjetuj se s kakvim advokatom....to ti je najboljerjesenje
 
Član
joooj prijatelju nisi trebao vozat s tablama koje nisu od BMW-a...ja ne znam koliku ces kaznu dobit...ali ti samo mogu potvrit ono sto je zela rekao---znaci nikad vise neces auto dobit,,,,:icon_sad:
 
Član
Neznam ti za kaznu,kod nas ljudi ubiju čovjeka pa za vikend idu kući iz zatvora,sumnjam da je kazna zatvorska.Naravno ako imaš novca da platiš novčanu.Za auto sam siguran da ga više nećeš vidjeti.Heb ga,pamet u glavu
 
Dzeniii je napisao(la):
joooj prijatelju nisi trebao vozat s tablama koje nisu od BMW-a...ja ne znam koliku ces kaznu dobit...ali ti samo mogu potvrit ono sto je zela rekao---znaci nikad vise neces auto dobit,,,,:icon_sad:


Ma nije mi auto toliko ni bitno..Mogu ga prezalit...A eto koji sam bakzus udarila me zena na parkingu i zvala policiju i to i bi...

nismo je napisao(la):
nadji advokata i posvjetuj se a ne preko foruma

Tako ce i bit..AL sad ne radi ni jedan..Da mi je bar da mogu miran lec u krevet..
 
Početnik
MIRZA_BMW je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
joooj prijatelju nisi trebao vozat s tablama koje nisu od BMW-a...ja ne znam koliku ces kaznu dobit...ali ti samo mogu potvrit ono sto je zela rekao---znaci nikad vise neces auto dobit,,,,:icon_sad:


Ma nije mi auto toliko ni bitno..Mogu ga prezalit...A eto koji sam bakzus udarila me zena na parkingu i zvala policiju i to i bi...

nismo je napisao(la):
nadji advokata i posvjetuj se a ne preko foruma

Tako ce i bit..AL sad ne radi ni jedan..Da mi je bar da mogu miran lec u krevet..



a ja zene, ona tebe udarila i sebi zvala policiju? svasta..
 
LSD je napisao(la):
kupovina ukradenog isto kao i ukradeno....
dakle krivicno djelo.....
krivicno djelo: slijedi celija...
po zakonu....no ganjaj kakve stele i bit ces rahat...
posavjetuj se s kakvim advokatom....to ti je najboljerjesenje

NIje druze ukradeno..Odjavljeno je..Znaci ima saobracajna..Samo tamo gdje pise do kad je registrovano ima pecat da je odjavljeno auto..
 
Član
MIRZA_BMW je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
joooj prijatelju nisi trebao vozat s tablama koje nisu od BMW-a...ja ne znam koliku ces kaznu dobit...ali ti samo mogu potvrit ono sto je zela rekao---znaci nikad vise neces auto dobit,,,,:icon_sad:


Ma nije mi auto toliko ni bitno..Mogu ga prezalit...A eto koji sam bakzus udarila me zena na parkingu i zvala policiju i to i bi...

nismo je napisao(la):
nadji advokata i posvjetuj se a ne preko foruma

Tako ce i bit..AL sad ne radi ni jedan..Da mi je bar da mogu miran lec u krevet..



Pa ako si znao da je odjavljeno ,uz svo dužno poštovanje,trebao si novčanik izvuć i platit šta god da je tražila...sam si kriv,nemoj se ljutit
 
Član
sto nisi sjeo u auto i otisao ako je tebe zena udarila a ona neka zapisuje tablice ako su ukradene, od koga si nabavio tablice da znamo kad nam zafale :D,jarane neces se dobro provesti sa tim zao mi je sto tak moram reci ali jbg,samo advokat pomaze a i on ce te tu oderati malo vise
 
Član
ćak i ako se pokrene krivićni postupak ako nisi bio prije krivićno kaznjavan za isto ili slićno djelo dobit ćeš uvjet 1god
naravno ako su samo tablice bile ukardene a ne auto a ako ode na prekrsajni sljedi ti par stoja ovisi od sudije a vjeruj mi iz iskustva za takve stvari se neide u zatvor
 
Top