ODUZETO AUTO

ODUZETO AUTO

zlaja11 je napisao(la):
ćak i ako se pokrene krivićni postupak ako nisi bio prije krivićno kaznjavan za isto ili slićno djelo dobit ćeš uvjet 1god
naravno ako su samo tablice bile ukardene a ne auto a ako ode na prekrsajni sljedi ti par stoja ovisi od sudije a vjeruj mi iz iskustva za takve stvari se neide u zatvor

hvala drug moj...Ti si jedini nesto pozitivno reko..Ma i da bude i par hiljada samo da nema robije..A nisam nikad krivicno kaznjavan..
 
Član
zna eto zlaja.. sve ti je covjek rekao..jedan nekadasnji prijatelj je vozao mazdu tako i proda je jednom seljaku kojem policija oduzme i sad tereti tog mog nekadasnjeg prijatelja..ali u zatvor sigurno nece ni on a ni ti..;)
 
Član
Dobit ces novcanu kaznu , a zatvor nista , mozes uz dogovor izgladit otpusti ili onaj drustveni rad kakol vec , uglavnom odes do najblizek advokata on ce te najbolje posavjetovat
 
I zar ti se isplati ta recenica, pa neka bude i par hiljada, nego da si vozio uredno auto. Divlja vozila sa ukradenim tablicama sluze samo za jedno. O posledicama si trebao razmisljati ranije. Mislim da ces moci izvuci uz novcanu kaznu ali to najvise zavisi od tebe, odnosno ljudi sa kojima se druzis i sl jer kada krene istraga svasta moze da se desi.
Razmisljaj pozitivno sve do kraja, mislim da neces na robiju..znam ljude koji su osudjeni za ubistvo pa setaju ;)
 
Član
Stani, jesi ti vozio ukradeno auto ili legalno auto sa ukradenim tablicama ?
ako su samo tablice pravi se lud...
 
Član
GaRGa je napisao(la):
Stani, jesi ti vozio ukradeno auto ili legalno auto sa ukradenim tablicama ?
ako su samo tablice pravi se lud...

ne mogu sebi doci od smijeha
a fkt ne razumijem kakve si planove imao,sta ce ta sad zena,il neko deseti koga si mogao udarit,od koga ce naplatit?
opet tebe teretit:icon_question:
zar nije lakse dat 5 milja za golfa tricu nego vozat stranca za milju,rizikovat ovo sto si ti uradio?
 
edoze je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
Stani, jesi ti vozio ukradeno auto ili legalno auto sa ukradenim tablicama ?
ako su samo tablice pravi se lud...

ne mogu sebi doci od smijeha
a fkt ne razumijem kakve si planove imao,sta ce ta sad zena,il neko deseti koga si mogao udarit,od koga ce naplatit?
opet tebe teretit:icon_question:
zar nije lakse dat 5 milja za golfa tricu nego vozat stranca za milju,rizikovat ovo sto si ti uradio?

Drug moj nije se imalo tad 5 milja...Pa kad je bmw doso zaradilo se...u mupu su utvrdili da su tablice ukradene..A auto je regularno odjavljeno.. I kazu da ce mi biti vracemo za 3 mjeseca od dana oduzimanja..

GaRGa je napisao(la):
Stani, jesi ti vozio ukradeno auto ili legalno auto sa ukradenim tablicama ?
ako su samo tablice pravi se lud...

legalno auto sa ukradenim tablicama..
 
Član
Auto je ok, i nije ukradeno, tj posjedujes prometnu ili kopiju prometne... A to sto su tablice ukradene, to ne nema veze, tj ima veze, al oni ne mogu dokazat da si ih ti ukrao, i stavio na auto, tako da te ceka neka novcana kazna, i ne vjerujem da ce ici preko milje, jer znam neke ljude koji su imali slicne probleme, i nit robiju nit crnace za kazne, tako da se mozes opustiti slobodno...
 
Član
opušteno, proćeš ti extra, malo pruži sudiji i tak, reci j*eš ga nisam ni ja znao majke mi... ko bi ovaj belaj radi tablica bizi ba...

i tako, smiluju se kad im das jedno 500km na kafu...:D
 
Član
Čovjek je uradio krivično dijelo a ti ga savjetuješ da podmiti sudca:icon_confused:

Samo kod nas,samo kod nas...
 
Član
Sto da ne, nece bit ni prvi ni zadnji. Ko ne podmiti naj*e. Jel ti to ok? Drugo je neka pravna drzava :D
 
Član
ma u ovoj državi je nepošteno biti pošten...

nek on nije nikog ubio, ili nešto slično, ajd ovo je sitnica ( tako će sudija mislit...al ipak mu moraš dat šta sitno )

a čuo sam jučer dobru izreku, kaze covjek u nas u vladi glasi moto ok sve pošteno, pa tko koga prevari ... hhaha:D
 
Nije mi jasno-žena tebe udarila i sebi zvala policiju?Kakvog to smisla ima :icon_question: A ovo što rekoše za podmićivanje...pa u nekoj savršeno pravnoj državi bi i bilo sramotno takvo šta predložit al u Bosni...sramotno je jedino to što deblji kraj izvuku oni koji ne podmite nikog :icon_rolleyes: A tih s ukradenim tablicama, prekucanih itd danas kolko hoćeš, svak se snalazi kako zna i može, kad uostalom imamo totalno glup zakon s kojim možemo za manje pare vozati samo neke krševe koji su u normalnim državama davno iskorijenjeni dok se tamo za te iste pare voze normalna auta koja se kod nas ne mogu uvesti, pa nema razloga ni čuditi se svim tim načinima na koje ljudi dolaze do auta :icon_rolleyes:
P.S.Da nije neki od onih ljubičastog i crnog slučajno taj tvoj oduzeti? :D
 
Top