Ode vozacka na hladjenje!!!!!

Ode vozacka na hladjenje!!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
IGY je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Imas li koga ko ima vozacku a ne vozi - mamu, nanu, sestru? Napises da je neko od njih vozio, platis kaznu i vozis dalje. Njihova vozacka ode, al ako im ne treba, nije nikakav problem. Znam za bezbroj takvih slucajeva...

da moze i to, ja cuvam sestrinu za nedaj boze :D
znam isto dosta raje da tako radi

Imam ja majkinu...taman extra, nemoram se vise pazit toliko haha :lol:
 
Legend
VR6Boki je napisao(la):
Imas li koga ko ima vozacku a ne vozi - mamu, nanu, sestru? Napises da je neko od njih vozio, platis kaznu i vozis dalje. Njihova vozacka ode, al ako im ne treba, nije nikakav problem. Znam za bezbroj takvih slucajeva...

ovo moze ovak, ako je nije slikala kamera sa prednje strane..

sta bi, zar nisi rekla da si nasla nekog ko ce ti dati svoju vozacku da je predas..
 
Član
Jbt kao da je nesto bez vozacke mjesec dana.Nije ti nista.Samo neznam ko ce kulirati po Sarajevu :lol:
 
Joj dole na stupu je hebeno,oni ljudi ispod mosta sa tramvajske sa bacaju pod auta!!!
A pogotovo nedeljom,kao da ce im pobjeci gace i carape,prava korida!!!
Pa gdje ga nabra 98,mislim moze se nabrati,ali!!!
 
Član
Djulba No 2 je napisao(la):
Joj dole na stupu je hebeno,oni ljudi ispod mosta sa tramvajske sa bacaju pod auta!!!
A pogotovo nedeljom,kao da ce im pobjeci gace i carape,prava korida!!!
Pa gdje ga nabra 98,mislim moze se nabrati,ali!!!

Cuj gdje ga nabra????
Ja dok trepnem meni je gti vec 100km/h i ja jos kontam da vozim polako,a ono 100
 
ajde de, nije kraj svijeta, gledaj to pozitivno..sad malo vise setanja, dotjeras liniju taman u vrijeme dosla kazna, proljece, pripreme za ljeto :) hehe
 

JD.

Član
GTI 16V je napisao(la):
A gdje nema patrola,non stop ih svukuda ima,jucer su bili na svakom mogucem semaforu!!

hahaha pa sama kazes da te uvijek uhvate zbog prekoracenja, odgovorila si sebi na pitanje... nemoj se ganjat pa te nece ni zaustavljat :icon_biggrin:

mene nisu zaustavili vec godinu i po, a kazes na svakom su semaforu hehe ... ne ureklo se :D

a sto se tice predavanja vozacke predaj je jer ce ti nakon nekog vremena poslati jos 100 KM kazne zato sto nisi predala vozacku, ne mozes vjecno izbjegavat da je predas... i naravno kad je budes podizala nece ti je dati ako imas neplacenih kazni, pa imaj i to na umu...

ako te zaustave pravi se luda da si zaboravila dokumente vamo tamo i nece te sigurno puno peglati, dobijes kaznu 30 KM za nenosenje dokumenata i to je to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top