Ode vozacka na hladjenje!!!!!

Ode vozacka na hladjenje!!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
IGY je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
eh dobila sam sa ovim rjesenjem i 2 uplatnice u koverti.
Ranije mi je stizalo samo obavjestenje da je postupak na sudu posto je prekoracenje vece od 30 km/h.
Joj kako mi je zao vozacke!!!
Sta mislite da li smijem voziti i bez nje makar da na fax ne idem pjeske???

ja sam bio bez nje 2 mjeseca, i uredno sam vozao, cak i vise jer sam zaobilazio mjesta gdje ih obicno ima
samo vezanje i uredno davanje zmigavaca, prestrojavanje ne brzo voziti i to bi bilo to

A gdje ih najvise ima pa da i ja zaobilazim ta mjesta!!!
 
Član
ma platis kaznu dodje ti murija za otprilike mjesec i oni odnesu u cips i za mjesec po vozacku ali podices je samo ako nemas nijedne kazne
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
IGY je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
eh dobila sam sa ovim rjesenjem i 2 uplatnice u koverti.
Ranije mi je stizalo samo obavjestenje da je postupak na sudu posto je prekoracenje vece od 30 km/h.
Joj kako mi je zao vozacke!!!
Sta mislite da li smijem voziti i bez nje makar da na fax ne idem pjeske???

ja sam bio bez nje 2 mjeseca, i uredno sam vozao, cak i vise jer sam zaobilazio mjesta gdje ih obicno ima
samo vezanje i uredno davanje zmigavaca, prestrojavanje ne brzo voziti i to bi bilo to

A gdje ih najvise ima pa da i ja zaobilazim ta mjesta!!!

sad su na svakom koraku :D
gdje god policija...
 
vala u toku dana, pogotovo od 9-4 mozes bez problema voziti... cetvrta godina kako imam vozacku, presao preko 100 000 i NIKAD me nisu zaustavili u tom periodu radi "kontrole", samo eventualni (veci) prekrsaji...
Ne nagovaram te, tvoja odluka, samo iznosim svoje iskustvo.
A CET-PET-SUB ZABORAVI ako mislis izlaziti uvece autom.... nema teorije da te fule...
Marfijev zakon :D
 
Član
Imas li koga ko ima vozacku a ne vozi - mamu, nanu, sestru? Napises da je neko od njih vozio, platis kaznu i vozis dalje. Njihova vozacka ode, al ako im ne treba, nije nikakav problem. Znam za bezbroj takvih slucajeva...
 

IGY

Član
VR6Boki je napisao(la):
Imas li koga ko ima vozacku a ne vozi - mamu, nanu, sestru? Napises da je neko od njih vozio, platis kaznu i vozis dalje. Njihova vozacka ode, al ako im ne treba, nije nikakav problem. Znam za bezbroj takvih slucajeva...

da moze i to, ja cuvam sestrinu za nedaj boze :D
znam isto dosta raje da tako radi
 
Član
A da se zalim????????
Imam rok za zalbu i taman da nista ne uspijem sa zalbom oni ce mi opet dati svoju presudu ja opet zalbu i mozemo tako do besvijesti zaliti i tuziti se dok ne zastari slucaj i predmet!!!

edoze je napisao(la):
ho's ti gti-ja,pa bmw-a gasat,pomalo bona:D
ajd taman da ohladis malo:cool:

Nikad nisam dobila nijednu kaznu niti su me ikad zaustavili ni sa BMW-om ni sa MITSUBISHIJEM .cim udjem u GTI-ja odmah me zaustave i eto ti kazne!!! I to uvijek je problem brzina!
 

IGY

Član
nemas nista od zalebe, kriva si 100% ima slika, pa nisu ni oni levati :cool:

zalbom smao pogorsavas stvari, i dobijas vecu kazenu da platis
 
Član
IGY je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Imas li koga ko ima vozacku a ne vozi - mamu, nanu, sestru? Napises da je neko od njih vozio, platis kaznu i vozis dalje. Njihova vozacka ode, al ako im ne treba, nije nikakav problem. Znam za bezbroj takvih slucajeva...

da moze i to, ja cuvam sestrinu za nedaj boze :D
znam isto dosta raje da tako radi

Da , to u nekim slucajevima prolazi..ali npr. ako te kamera slikala sa zada, jer kad dodje ona fotkica ako je sa prijeda moze ti zumirati da ti vidi boju ociju ;)
Kod mene je prijatelj sluzbenim autom slikan ,oko 100 km/h vozio..i htio da kaze da je kolegica vozila ( ona ima vozacku ali ne vozi skoro nikad)... Kad mu je dosla slika, jasno se vidjelo da je on i tako da je mora predati ;)
 
Član
nema nista od zastare, pomiri se da ces je predat na mjesec. meni je drot tako kad je donio obavijest da trebam predat vozacku u cips reko, kao ne moras ti to predat, cekaj da zastari, ovo ono. i slucajno stara isla do cipsa nesto joj trebalo i pitala svoju prijateljicu koja radi u cipsu. ova joj rekla da je bolje da predam, inace ide kasnije "prisilno" oduzimanje koje se dodatno placa... znaci drot me htio samo "s*ebat"...

sto se tice te voznje, ja se nebih igro s tim. bolje ti je "malo" se suzdrzat, nego dodatno rizikovat. ljudi su pehovi, kad si po PS-u nikad te nece zaustavit, cim nesto ne stima, odma su oni tu...
ja sam mjesec pauziro, sad kako ces ti, to je na tebi da odlucis...

pozz i moje "saucesce" heheheh :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top