Od decembra uvoz vozila do 12 godina starosti

Od decembra uvoz vozila do 12 godina starosti

da ce biti ovako kako vi mislite, tj euro 3 norma to bi imali vec odavno. mogu vam samo reci da se dzaba nadate i trazite spiskove raznoraznih automobila, kad od ovoga nece biti nista. euro 4 ce biti granica za uvoz. jer da je euro 3 ( a to je drzava htjela ) mi bi imali to vec godinu dana. medjutim veliki uvoznici su opstruirali donosenje ovog zakona jer bi se nastavio uvoz svakakvog smeca u nasu drzavu, i tu su sto posto u pravu sto se mene tice. sad su u toku zavrsne izrade zakona, ali po mojim saznanjima, a dobro sam upucen, euro 4 norma ce biti granica.
mislim da ce vecina reci da je ovo bolje
 
prozor je napisao(la):
jel almire ti mislis da drzava ima kapaciteta i sredstava da vrsi homologaciju?
i jel stvarno mislis da bi prepustanje te uloge drzavi znacilo bolje za krajnjeg potrosaca?
otidji i probaj na osnovu bilo kojih registarskih oznaka koje vidis na cesti saznati ime vlasnika i to da li ima kazni,a za to imas svako gradjansko i ljudsko pravo;)

lijepo to sve djeluje ovako u planovima, ali htjeo ti to priznati ili ne, kao i sve ostalo u ovoj drzavi, ni ta pravila o homologaciji se nece postovati...mozda u pocetku koji mjesec, a posle ce stele da cine cuda, pa tako ce svakakvi krsevi prolaziti homologaciju. smijesno je i trvditi da nece biti tako..bilo u drzavnom bilo u privatnom vlasnistvu...
mada smatram da bi vise sanse bilo da ce sve biti kako treba, da je drzava preuzela taj posao..
 

DLS

Početnik
pisam se na nasu vladu i ove j*ene politicare sto se prpe u svolim koznim stolicama a narod nema kruha jest ,nedaju nam nigdje vani da idemo ,nedaju nam jeftina auta , nisata nedaju, samo uzmaju na sve moguce strane majku im j*em lopovsku ..nek oni vozu novog a8 a mi mozemo i stojadina od 30 godina .. j*o majku samo treba bjezat iz ove zemlje ,pa kako tako . ovde nema buducnosti nikakve .. :icon_mad::icon_mad::icon_mad: .. mater im j*em sta vise otezu sa tim vizama i sa ovim odobravanjem uvoza starijih vozila ,, j*ali majku skupe se na sjednicama i nemogu se nikad dogovorit ,,tako iz godine u godinu a mi ovce glasamo za njih i kad neglasamo oni to preprave jer ,jer njima niko nemoze nista (do jednom!) Uhhh jest mi sad lakse kad sam se vako dobro istreso :) ljudi zivite kako znate ;)
 
Član
bice OK, jer ces za pare koje bi dao npr. za golfa 3, uzet golfa 4....
samo sto ce popusiti vlasnici golfa 3...:D

a za audije da ne govorim, A3 iz 97, za 13000...:lol:
BMW E39, E46, passate iz 2001 za 15000 KM.... hahahaha.... papa :cool:
 
Član
e j*em ti bosanski mentalitet....cim se nadje prilika odma se pljuje drzava i sve vezano za drzavu...kome se ne svidja neka ide negdje drugo da zivi...nemojte kukati kako nemate para i vozite losa auta a dobru skolu niste zavrsili...nadjite mi nekog doktora , pravnika, ekonomistu, arhitektu itd. koji je zavrsio skolu i zaposlio se i naravno sebi kupio auto pa sad vodi miran zivot...svi smo imali pravo da ucimo i da zavrsimo skolu i fakultet pa da radimo neki dobar posao i da imamo para..ljudi manite se kukanja od kukanja nema nista neg se uzmite kakvog posla pa radite pa da vidimo hocel biti rezultata... i jedno pitanje za kraj "jeli se predsjednik jedne drzave treba voziti u golfa 2 ili u kakvom autu koje dolici a to je audi 8"???...nije se rodio ko je narodu udovolji al se ja licno poserem na nas mentalitet kad je svugdje u drzavi glava tema politika...da se predsjednik vozi u golfu 2 bilo bi u narodu "poserem se na drzavi vidi u cemu nam se prijedsjednik voza itd."....ljudi samo se manite kukanja...


sto se ja puno napisa...
 
BHT Ovisnik
@ golf
svi su imali pravo da zavrse,mnogi su zavrsili,kakve koristi kad su lopovi na vlasti koji vecinom nisu zavrsili nego kupili skolu,al necemo u OFF,proteze se koliko ko moze
 
Član
CoL3 je napisao(la):
@ golf
svi su imali pravo da zavrse,mnogi su zavrsili,kakve koristi kad su lopovi na vlasti koji vecinom nisu zavrsili nego kupili skolu,al necemo u OFF,proteze se koliko ko moze

jbg ja skolu ucim...a tudji zivoti me ne zanimaju a u najmanju ruku me ne zanima politicko stanje u drzavi...
 
GOLF TZ je napisao(la):
e j*em ti bosanski mentalitet....cim se nadje prilika odma se pljuje drzava i sve vezano za drzavu...kome se ne svidja neka ide negdje drugo da zivi...nemojte kukati kako nemate para i vozite losa auta a dobru skolu niste zavrsili...nadjite mi nekog doktora , pravnika, ekonomistu, arhitektu itd. koji je zavrsio skolu i zaposlio se i naravno sebi kupio auto pa sad vodi miran zivot...svi smo imali pravo da ucimo i da zavrsimo skolu i fakultet pa da radimo neki dobar posao i da imamo para..ljudi manite se kukanja od kukanja nema nista neg se uzmite kakvog posla pa radite pa da vidimo hocel biti rezultata... i jedno pitanje za kraj "jeli se predsjednik jedne drzave treba voziti u golfa 2 ili u kakvom autu koje dolici a to je audi 8"???...nije se rodio ko je narodu udovolji al se ja licno poserem na nas mentalitet kad je svugdje u drzavi glava tema politika...da se predsjednik vozi u golfu 2 bilo bi u narodu "poserem se na drzavi vidi u cemu nam se prijedsjednik voza itd."....ljudi samo se manite kukanja...


sto se ja puno napisa...
dok je ovakvih, nasi cobani (politicari) nemaju briga... :S
 

DLS

Početnik
GOLF TZ je napisao(la):
e j*em ti bosanski mentalitet....cim se nadje prilika odma se pljuje drzava i sve vezano za drzavu...kome se ne svidja neka ide negdje drugo da zivi...nemojte kukati kako nemate para i vozite losa auta a dobru skolu niste zavrsili...nadjite mi nekog doktora , pravnika, ekonomistu, arhitektu itd. koji je zavrsio skolu i zaposlio se i naravno sebi kupio auto pa sad vodi miran zivot...svi smo imali pravo da ucimo i da zavrsimo skolu i fakultet pa da radimo neki dobar posao i da imamo para..ljudi manite se kukanja od kukanja nema nista neg se uzmite kakvog posla pa radite pa da vidimo hocel biti rezultata... i jedno pitanje za kraj "jeli se predsjednik jedne drzave treba voziti u golfa 2 ili u kakvom autu koje dolici a to je audi 8"???...nije se rodio ko je narodu udovolji al se ja licno poserem na nas mentalitet kad je svugdje u drzavi glava tema politika...da se predsjednik vozi u golfu 2 bilo bi u narodu "poserem se na drzavi vidi u cemu nam se prijedsjednik voza itd."....ljudi samo se manite kukanja...


sto se ja puno napisa...

mali sviraj orgulje ..idi vidi kolko je ljudi na biro sa fakultetom pa cu te nesto pitat onda .. da se neide u off .. danas sam bio kod jednog speditera i kaze 99% da ce se pustit taj uvoz za euro 3 .. ;)

and again : PHISAM SE NA VLADU i Presjedavajuce
 
Top