Obijanje vozila na Stupinama

Obijanje vozila na Stupinama

Član
Čitalac, koji je želio ostati anoniman, kako kaže "zbog svoje sigurnosti", poslao nam je video zapis o obijanju vozila koje se desilo na Stupinama danas oko 16:15, u blizini Geneleca.

Snimak je napravljen sa visine, malo "drhtav" ali se ipak dovoljno jasno vide dva mladića od kojih jedan ulazi u vozilo na vozačka vrata. U nastavku mu se vide ruke u sredini komandne table, tamo gdje je obično radio, saučesnik mu nešto dodaje (ili uzima od njega) i u tom "poslu" ih zatiče treća osoba, za koju se može pretpostaviti da je vlasnik obijenog vozila.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eSh8LKZjIGc[/video]

Zbunjena reakcija "vlasnika" ne iznenađuje, kao što ne iznenađuje ni drskost onih koji obijaju vozila "u po dana". Nadajmo se da će ovaj snimak poslužiti kao upozorenje vozačima šta može da im se desi, a da će posebno koristiti policiji i vlasniku vozila.

Iako nadzorne kamere i mnogobrojne kamere kod građana život čine sve više u stilu "velikog brata", dobra strana je što i kriminalci imaju sve manje mira.

Preuzeto sa www.tuzlarije.net
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
Batina je iz raja izasla za ovakve ili metak i u celo :icon_biggrin:

... i ovog sto snima bi ja malo. Vazno mu je snimit` da moze staviti na j... YT. Ja da sam bio u toj situaciji neka bi saksija letila... ili bar pozvati strumpfove. :D
 
N

nenad

Ja da ga zateknem, ne bi mi izaso iz auta, NEMA SANSE, mater im ***** narkomansku :icon_mad:
 
Član
nenad je napisao(la):
Ja da ga zateknem, ne bi mi izaso iz auta, NEMA SANSE, mater im je*em narkomansku :icon_mad:
I mene zanima zasto ga je onaj pustio ga ode tek tako, ali opet...njih dvojica, nije sala
 
Član
jest da sam na uslovnoj, al de nek meni pridju tj mom autu. odrobijao bi ih ni sekunde ne bi zalio:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
pa mozda mu je prijetio da ce ga izbosti ili sta..u najmanju ruku oni imaju sarafciger, cakija ili noz tu i tamo + dvojica... a policija ba zna na kojem dijelu tuzle ko operise, i kad ih ufate samo ih upishu i puste..ja znam kad sam prosle god ganjao s rodakom lopova koji je rodaku operiso kastofon iz dvojke al pobjeze nam lik kroz korzo-kroz guzvu......bukvalno policajci kad su doli da upishu sta se desilo su izmedu redova rekli da je najbolje bilo da smo ufatili lopova i namarisali ga jer oni samo upishu i to je to, prekrsaj manje vise jedan lopovu sta znaci..
 
Član
covjek se zaprepastio kad je dosao,jbg dvojica ih,bolje sto je bio miran,ja ne znam kako bi ja reagovao da mi se ovako desi al ipak mislim da bi ga napao il bi ga opalio cim stignem,za ovo njima treba makar 5god.robije da bi se opametili
 
Član
jest, dvojca ih je, al pocni jednog da tuces, pa ces vidjet kako drugi bjezi. istina da oni imaju i sarafcigere i nozeve i ko zna sta jos, al kad vide da su naletili na budalu, onda bjeze. koliko god da su "hrabri", draze mu je da bude samo zapisan radi kradje, nego da se tereti za pokusaj ubistva ili teske tjelesne povrede.
 
Član
Haj znaj da ce takav scenario biti, kakva je to mraka, ne bi me cudilo i da te "bocne" kakvom iglom, pa da polupis bolescuga, i napravis sebi jos veci belaj
 
Član
samo ih takni pa ces se provest tako sto ce ti nasa pravna drzava napakovat pokusaj ubistva,sjetite se malo sta se desilo ljetos sa onog profe i njegovog sina koji su zatekli likove kako im obijaju auto......
 
elvis_h je napisao(la):
samo ih takni pa ces se provest tako sto ce ti nasa pravna drzava napakovat pokusaj ubistva,sjetite se malo sta se desilo ljetos sa onog profe i njegovog sina koji su zatekli likove kako im obijaju auto......

znam da su pale optuzbe, ali ne znam kako se to sve zavrsi. jesu li morali platiti kakve kazne?
 
Član
cini mi se da je momak zavrsio u zatvoru 2 god, zatvoras vjerovatno zna bolje

a ovo je strasno, sto nenad kaze, trebao je puknut nogom u vrata da mu noge polomi
 
Top