Novi udar na džep građana: Narednih dana rastu cijene naftnih derivata u Federaciji B

Novi udar na džep građana: Narednih dana rastu cijene naftnih derivata u Federaciji B

Član
jbt kad je bilo gorivo po 1km i manje,onda je bilo milina ici na benzisku tankalo se po 5min a sad se tanka po 10sec :( haha
 
Član
U Hrvatskoj opet poskupljuje gorivo, eto brzo i kod nas poskupljenja kao i u citavoj europi zbog frke u Libiji koji je glavni izvoznik nafre za europu.
Sreca pa jos malo i eto proljeca, lagano kupit biciklo i pedalat do posla, ali zato sa rastom nafte idu i poskupljenja ostalih zivotnih namirnica tako da neka nam je Bog na pomoci.
 
Član
***** im staru, gledam bas sinoc na dnevniku,sinoc od ponoci poskupilo i Hrvatskoj,vjerujem da je i kod nas na pojedinim pumpama:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Nema iz dana u dan samo gore i gore i kad kazu ubistva,pljacke...puu i ne bilo kad svaki dan cijene idu gore a standard iz dana u dan sve vise dole :icon_mad:
 
Član
:icon_cry: bem ti ovakvu drzavu, e da hoce doc kakav placenik i poskidat go*na sa vlasti jedno 50ak ka*inasha nek dode neko drugi vec zadnjih nekoliko mandata jedni te isti kradu i bogate se, da hoce doc neko nek krade nek uzima al nek i napravi sta promjena na bolje.. puste zelje neispunjeni snovi =(
 
Isto će biti tko god je na vlasti, ne postoji pošten političar, ako i postoji sjebu ga ovi što nas deru po džepu na svakom koraku.
Uskoro će biti: izlaziš i kuće, aha, evo patrole koja naplaćuje zrak "....e danas imate pravo na 200 udisaja, preko toga, 2 marke po minuti...." :icon_mad:
 
Član
U RS-u 2.15 dizel...Još je ovo dobro kod nas kako će biti ovde je sistem neuređen ogromna i nesposobna administracija (preplaćena), poreski sistem neuređen, školstvo...sve živo...i nekome će zvučati čudno ali mi živimo iznad svojih mogućnosti zahvaljujući vlasti koja diže kredite da bi održavala nivo plata i penzija (i kupila sebi još jedan mandat za krađu) pitam se samo šta će biti kad dođe do vraćanja tih kredita pokupiće se i otići....umjesto da se dobrim idejama i djelima nešto pokušava promjeniti mi se svakodnevno sve više ukopavamo...nije to samo kod nas slučaj svugdje u svijetu kapitalizam tuče po ušima običnog čovjeka samo bogatije zemlje malo više bace običnom čovjeku pa on ćuti...nadam se da će ovaj talas protesta iz arapskog svijeta proširiti se na čitav svijet pa da se onih 98% ljudi na čiji račun živi onih 2% pobuni protiv političara, tajkuna i kriminalaca za čije greške i alavost ispašta obiučan čovjek od čijih poreza i rada oni žive :icon_mad:
 
Administrator
valja traziti nove sunjalice sa debljim đonom, jer ce se puno trositi...
sve majmuni...
cijene povecavaju oni koji ne placaju gorivo iz svog dzepa, vec mi njima placamo gorivo...
 

MTR

Član
koliko god mi plazili po tastaturi i zalili se oni ce uvije povisivati cijene , trenutna cijena barela je 106 dolara , i to prodajna na veliko a nabavna se krece od 86.25 - 94.49 dolara po barelu ( zavisno odakle je ) , pa ljudi moji neko se enormno bogati ( prva ruka ) dok ostali sisaju veslo , u ovom slucaju MI , u Njemackoj je cijena vec 2,00 EUR za naftu i 2,05-2,10 EUR za benzin .
u svakom slucaju nekom kriza pase do bola dok vecini ne pase , ovi nasi lazni politicari veze nemaju i samo se kolju dje ce ko sjest i tudjim kurcem slamu mlatit
 
Član
kapitalizam.... a i bilo je za ocekivati, dugo stoji benzin na 2.15... sada 5pf, pa za koji mjsec opet.. ugl ispod 2 marke i 10, tesko da ce vise nekad i ici...
 
Top